Ask.Fm Hesap Silme

Ask.Fm hesap silme işlemi için hesabınızı kalıcı olarak kapatmaya yarayan güncel hesap silme linki.

Ask.Fm Hesap Silme
Ask.Fm Hesap Silme Tekno Kenar
Bu içerik 30010 kez okundu.

Sosyal medya devamlı yeni fikirlerle kendini tazelerken, açıkçası Ask.Fm sitesi ilk zamanlardaki gibi popüler değil. Bir dönem anonim soru sorma konusunda en çok kullanılan platformken, şu anda birçok kullanıcı Ask.Fm​ hesap silme yöntemlerini arıyor.

Halen kendi alanındaki en popüler platform olan Ask.Fm sitesindeki üyeliğini silmek isteyen kullanıcıların Ask.Fm​ hesap silme işlemini gerçekleştirebilmeleri için Ask.Fm​ hesap silme linkine ihtiyaçları var. Ask.Fm kendi alanındaki bu popülerliği ne kadar koruyabilir bilemiyoruz ancak, hesap silmek için gerekli tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

 

Ask.Fm​ Hesap Silme Nasıl Yapılır

Öncelikle bilmelisiniz ki, daha sonra geri dönme ihtimalinize karşılık hesabınızı dondurabilirsiniz. Fakat doğrudan Ask.Fm​ silme işlemi de mümkün.

Ask.Fm hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil ayarlarından hesabınızı dondurabilirsiniz. Bu işlem hesabınızı kalıcı olarak silmeyecek sadece pasif duruma getirecektir.

Birçok kullanıcı profil ayarlarında bulunan hesap silme kısmının Ask.Fm hesaplarını kalıcı olarak sildiğini düşünmekte. Ancak Ask.Fm hesap silme işlemi sadece tek bir bağlantı ile yapılabiliyor.

Ask.Fm hesabınızı tamamen (kalıcı olarak) silmek istiyorsanız, öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız.

Hesabınızı tamamen ortadan kaldırmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bağlantıyı tıkladıktan sonra hesap silme işlemi için onay vermeniz istenecektir. Kalıcı hesap silme işlemi için onay verdiğinizde Ask.Fm hesap silme adımı tamamlanacak olup hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Tabii yine de Google’dan ve Ask.Fm sunucularından hesabınızın tamamen kaldırılması 30 gün kadar sürecektir.

Yukarıda verdiğimiz Ask.Fm hesap silme linki ile hesabınızı tamamen kapatmış olacaksınız. Eğer silme işleminin ardından hesabınız hâlâ Google gibi arama motorlarında gözüküyorsa, sitenin destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ask.Fm Hesap Silme Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Ask.Fm Hesap Silme Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir