Aslan Neferler Tim Anonymous ‘u Darma Dağın Etti

Anonymous Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının sitesine siber saldırıda bulundu bunun üzerine Aslan Neferler Tim Anonymous u darma dağın etti.

Aslan Neferler Tim Anonymous ‘u Darma Dağın Etti
Aslan Neferler Tim Anonymous ‘u Darma Dağın Etti Tekno Kenar

İnternetten siber savaşlar git gide kızgınlaşıyor bunun son örnekleride geçtiğimiz akşam oldu.İnternetin her yere ulaştığı bu devirde normal savaş yerini siber saldırı, siber savaşa bırakmış gibi görünüyor.

 

Anonymous Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının sitesine siber saldırıda bulundu ardından Türk Hacker grubu Aslan Neferler Tim ise anonymous un sitesini çökertti.

Aslan Neferler Tim ise bunun üzerine bir açıklama yaptı açıklamada  ‘’Dün geceden beri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasına saldıran anonymous’un resmi web sitesi Aslan Neferler Tim tarafından çökertilmiştir.Sık sık ip değiştiren anonymous bir ara live yani bedava versiyona geçmiştir görsellerde  zaten ingilizce sayfasının çöktüğünü ve bedava versiyondan 5 saniyelik cloudflare uygulaması ile erişim sağlandığı açıklanmaktadır.Sadece buda değil bu grubun arkasındaki tüm ülkelere saldırılarda gelecektir.Ayrıca anoncuların mail sistemide tarafımızca çökertilmiştir.Sık sık ip değiştiren ononculara saldırımız devam edecektir. ‘’

Aslan Neferler Tim Kimdir ?

 

Aslan neferler tim açıklamasına bakacak olursak. ''Hiçbir siyasi parti  kurum ve kuruluşun güdümünde olmayan,sadece vatanını islamı milletini bayrağını savunan kurumlaşma içinde olan bir oluşumdur.Yaptığımız tüm açıklamalarda ülkesi ve milleti için mücadele eden tüm timler kurumlar bireyler bizim kardeşimizdir diye deklare edilmiştir.

Bizim savunduğumuz ilkeler çizgiler başkalarınki ile örtüşüyor diye bizim onlardan olmamız söz konusu değil.Kuruluş bildirgemizde ırkçılık kesinlikle yasaklanmıştır ve kadrolarımızda TÜRK,KÜRT,ARAP,ÇERKEZ,LAZ,ÇEÇEN,ARAP her ırktan kardeşlerimiz vardır ve omuz omuza tek millet olan kuffara karşı mücadele edilmektedir.

Asla ödün vermediğimiz çizgimizden asla ödün vermeden devam edeceğimizi tüm kamoyuna tekrardan deklare ediyoruz.Yüce YARADAN bizi hak yolunda verdiğimiz savaşta muzaffer etsin...AMİN

Konu hakkında yorumlarınızı bekleriz.

Aslan Neferler Tim Anonymous ‘u Darma Dağın Etti Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Aslan Neferler Tim Anonymous ‘u Darma Dağın Etti Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün