Assassin's Creed 3 Bedava Mı Olacak ?

Oyunseverlerin severek oynadığı yunların başında gelen Assassin's Creed 3 oyunun bedava olacağı haberleri oyunseverleri heyecanlandırmıştı. İşte Assassin's Creed 3 bedava olup olmayacağı detayları.

Assassin's Creed 3 Bedava Mı Olacak ?
Assassin's Creed 3 Bedava Mı Olacak ? Tekno Kenar

Assassin's Creed oyun serisi oyunseverler tarafından oldukça beğenilerek oynanan oyunların başında geliyor. Oyunseverlerin severek oynadığı oyun olan Assassin's Creed 3, 2012 yılında piyasaya çıkmıştı ve kısa süre içerisinde yoğun ilgi görmüştü.

Oyunun sevilen karakterlerinden olan Ezio karakterini artık içerisinde barındırmayan Assassin's Creed 3 oyunu oyunseverlerde büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştı. Assassin's Creed 3 oyunu buna rağmen oyunseverler tarafından çok sevilmiş ve iyi bir satış rakamı elde etmişti. Assassin's Creed 3 oyunu bugüne kadar ücretli olarak satın alınabiliyordu ancak Assassin's Creed 3 oyununun yapımcısı olan Ubisoft'un son açıklamasına göre Assassin's Creed 3 bedava olacak. 

Assassin's Creed 3 Farklı Bir Assassin's Creed!

Ubisoft'un Assassin's Creed 3 oyununu 2012 yılında PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için çıkartmıştı. Assassin's Creed serisinin 3. oyununda Amerikan Devrimi yılları işlenmişti. Oyun bu sefer intikam konusunu değil özgürlük konusunu işliyordu. 

Assassin's Creed 3 Bedava Mı Olacak ? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Assassin's Creed 3 Bedava Mı Olacak ? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?