Alexa

Asus ZenFone 5 Lite Ortaya Çıktı

Yeni Asus ZenFone 5 Lite Serisi Telefon Mart Ayında Tanıtılacak.

Asus ZenFone 5 Lite Ortaya Çıktı
Asus ZenFone 5 Lite Ortaya Çıktı Tekno Kenar
Bu içerik 1791 kez okundu.

Sıradaki ZenFone serisi akıllı telefon görünüşe göre beklenenden daha yakın. Geçen yıl ZenFone 4 akıllı telefonlar birkaç ay ertelenmişti ve Asus bu sefer yeni cihazlar arasındaki döngü süresini kısaltmayı planlıyor.

ZenFone 5 Lite: Ne Zaman Tanıtılacak?

Asus CEO’su Jerry Shen’e göre ZenFone 5 serisi yeni cihazlar Mart ayının başında tanıtılacak. Buna rağmen daha sonra düzenlenecek olan MWC (Mobil Dünya Kongresi) etkinliğinde gösterilip gösterilmeyeceklerini bilmiyoruz.

Fakat her ne olursa olsun Asus ZenFone 5 neredeyse tamamen hazır ve yakın bir tarihte satışa çıkacak, hatta Rusya’da sertifika dahi aldı. Cihaz muhtemelen orta sınıf olacak ve 6 inç ekranın yanı sıra Qualcomm işlemci çipsetiyle gelecek. Asus ZenFone 5 Lite’ın Rusya’daki sertifika bilgilerinde model numarası ZC600KL olarak göze çarparken, işlemcide LTE desteği de yer alacak.

Bunlar dışında Asus ZenFone 5 Lite’a dair başka bir bilgi yayınlanmadı. Yani teknik özelliklerinden henüz haberdar değiliz. Fakat ilerleyen aylarda cihaza dair daha çok bilgiye erişeceğimizi düşünüyoruz.

Asus ZenFone 5 Lite Ortaya Çıktı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Asus ZenFone 5 Lite Ortaya Çıktı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı