Asus ZenWatch 3'ün Görselleri İnternete Sızdırıldı!

Asus'un aylardır merakla beklenen akıllı saati ZenWatch 3'ün görselleri internete sızdırıldı. Çıkış tarihi merakla beklenen ZenWatch 3, şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Asus ZenWatch 3'ün Görselleri İnternete Sızdırıldı!
Asus ZenWatch 3'ün Görselleri İnternete Sızdırıldı! Tekno Kenar

MODERN VE KLASİK ÇİZGİLER BİR ARADA

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren teknoloji devi Asus, önümüzdeki aylarda yeni akıllı saati ZenWatch 3'ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Asus ZenWatch 3'ün tasarım olarak yuvarlak bir ekran ile birlikte üretileceği Asus tarafından kullanıcılarına duyurulmuştu. ZenWatch 3'ün yuvarlak bir ekranla satışa sunulacağı haberinin ardından görsellerinin internete düşmesi çok uzun sürmedi. Geçtiğimiz günlerde Asus'un henüz piyasaya sürmediği gizemli akıllı telefonu ZenWatch 3'e ait olduğu iddia edilen görseller internete sızdırıldı. Görsellerde yuvarlak tasarımıyla dikkat çeken saat, iddiaları doğrular nitelikte.

ZenWatch 3'e ait olduğu iddia edilen görsellerde yuvarlak ekranın yanı sıra modern ve klasik çizgilerin bir arada oluşu da dikkat çekti. Sızdırılan görseller yalan değilse Asus ZenWatch 3, tasarım bakımından kullanıcılardan tam not almayı başardı.

IFA 2016 ETKİNLİĞİNDE GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK

İnternete görsellerinin sızdırılmasıyla birlikte daha da merak edilmeye başlanan Asus'un henüz piyasaya sürmediği akıllı saati ZenWatch 3, Android Wear işletim sistemiyle çalışacak. ZenWatch 3'ün ekran teknolojisinde herhangi bir yenilik olması beklenmiyor. Bu da demek oluyor ki önceki seriler gibi ZenWatch 3'te de AMOLED ekran teknolojisi kullanılmaya devam edilecek. Ekran teknolojisinde yenilik olması beklenmese de ZenWatch 3'ün bluetooth teknolojisinde bir değişim bekleniyor. ZenWatch 3'te akıllı telefonlarla daha iyi senkronize edilebilen Bluetooth 4.2 teknolojisi kullanılacak.

Hakkında hiçbir kesin bilgi bulunmayan gizemli akıllı saat ZenWatch 3'ün, IFA 2016 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Asus ZenWatch 3'ün Görselleri İnternete Sızdırıldı! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Asus ZenWatch 3'ün Görselleri İnternete Sızdırıldı! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün