Tekno Kenar

  Asus’dan hepsi bir arada donanımlı bilgisayar

  Son zamanlarda çıkardığı telefon modelleriyle gündeme oturan Asus, yepyeni bir bilgisayarla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Hepsi bir arada olmasıyla birlikte güçlü bir donanıma sahip.

  Asus’dan hepsi bir arada donanımlı bilgisayar

  Zen AiO Z240ICGT

  Gerek tasarımıyla gerek donanımıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayacak olan Zen AiO Z240ICGT masaüstü bilgisayar birçok özelliği de içerisinde barındırıyor. Masaüstü bilgisayarların eskisi gibi rağbet görmemesinin ardından hepsi bir arada özellikli Asus modelinin ise çok beğenileceği anlaşılıyor. Güçlü donanım özelliklere sahip olmasıyla birlikte modern bir görünüme sahip.

  Zen AiO Z240ICGT özellikleri

  23.8 inç büyüklüğünde olan asus bilgisayar, 2.8 GHz hızında çalışacak. 4K Ultra HD çözünürlüğü olan Asus ekranı dokunmatik olacak. Core i7-6700T işlemcisine sahip. Windows 10 Home işletim sistemiyle çıkış yaptı. 6 stereo hoparlöre sahip olup, birtakım girişleri bulunmaktadır. 4 adet USB 3.0, 2 adet HDMI portu, hafıza kartı ve 1 adet USB Type C girişlerine sahip. Aynı zamanda WİFİ 802.11ac ile Bluetooth özelliklerini desteklemektedir. Japonya’da 2.440 dolar ‘dan satılmakta olup, Avrupa’da 1.890 dolar dan satılmaktadır. Türkiye’de ki fiyatı el yakacağa benziyor.

  Asus’dan hepsi bir arada donanımlı bilgisayar başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Asus’dan hepsi bir arada donanımlı bilgisayar başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Asus’dan hepsi bir arada donanımlı bilgisayar başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?