Alexa

Battlefront 2 Yapımcısından Özür Gibi Açıklama

Reddit Forumlarına Katılan DICE Yapımcıları, Gelecekte Neler Yapacaklarına Dair Konuştu.

Battlefront 2 Yapımcısından Özür Gibi Açıklama
Battlefront 2 Yapımcısından Özür Gibi Açıklama Tekno Kenar
Bu içerik 2588 kez okundu.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönem beklenen Star Wars oyunu Battlefront 2 resmen çıkış yapmıştı. Oyuna eklenen yeni single player modu heyecan yaratırken, çıkışta ise büyük hayal kırıklığı oluşmuştu. Bunun en büyük sebebi oyuna entegre edilen yeni seviye atlama sistemi ve mikro ödemelerdi.

Konu birkaç gündür Reddit forumlarında tartışılıyor ve hatta Electronic Arts yöneticileri de katılarak kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunuyorlar. Oyuncular duruma tepkiliyken, son olarak da dün DICE yapımcıları John Wasilczyk, Dennis Brannvall ve Paul Keslin geri bildirim alıp sorulara yanıt verdiler.

Battlefront 2 Yapımcısı Dennis Brannvall Söz Verdi

Tasarım yönetmeni Dennis Brannvall, yaşananlardan ötürü kendilerinin de üzüntü duyduğunu dile getirirken, asıl amaçlarının bu olmadığını, normalde güzel bir oyun yapmayı hedeflediklerini söyledi. DICE yapımcısı buna ulaştıklarını fakat oyundaki diğer teknik sorunlar yüzünden gölgede kaldığını iddia etti. Durumu düzelteceklerine dair söz veren Brannvall, net olarak bir tarih ise açıklamadı.

Brannvall aynı zamanda DICE’ın oyundaki multiplayer modlarını dengeli ve adil tutmak istediğini de söylerken, gelecekte firmanın ne tip önlemler alacağı merak ediliyor. Battlefront 2 çıktığı günden bu yana yoğun eleştiriler alırken, EA’nin tutumu rahatsızlık yaratmıştı. Zaten 60 dolara satılan bir oyunda ek olarak ödemeler talep edilmesi kullanıcıları sinirlendirmişti.

Battlefront 2 Yapımcısından Özür Gibi Açıklama Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Battlefront 2 Yapımcısından Özür Gibi Açıklama Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
Facebook Messenger Kids Android
Facebook Messenger Kids Android