Bilgisayarınız İçin Özel Çözüm: Plex Cloud

Bilgisayar kullananların sürekli bilgisayarını açık bırakmasını önleyecek yeni bir uygulama geliştirildi.

Bilgisayarınız İçin Özel Çözüm: Plex Cloud
Bilgisayarınız İçin Özel Çözüm: Plex Cloud  Tekno Kenar

Plex Cloud adı verilen yeni sistem ile birlikte kişilerin bulut sunucu için oldukça güçlü bir alternatif yaratılmış durumda. Fakat sistem bazı dezavantajlara da sahip. Yapılan ilk incelemelerde Plex Cloud sisteminin kullanılması için kişilerin Plex Pass üyeliğine ihtiyacının yanı sıra Amazon Drive üyeliği de alması gerekiyor. Bu bakımdan her yıl Plex Pass için 60 Dolar, Amazon Drive için ise 39,99 Dolar ödemek gerekiyor. Bu nedenle daha çok profesyonel çözümler için Plex Cloud ve sisteminin daha uygun olduğu görülebiliyor.  

Plex Medya Sunucusu İle Kesintisiz Erişim!

Kesintisiz iş akışı için kişilerin Plex Cloud kullanımı mümkün. Bu bakımdan kişilerin tüm ortam dosyalarına kolay bir şekilde erişebilmesi adına Plex Cloud tercih etmesi mümkün. Üstelik şu anda temel özellikleri ile kullanıma sunulan Plex Cloud, kısa süre içerisinde yeni geliştirmeler ile birlikte daha kapsamlı bir hale gelecek. Sisteme eklenecek yeni özellikler arasında ise Kamera Yüklemesi ve Çevrim dışı Eşzamanlama, DLNA desteği, Cloud Sync, Medya Optimizasyon Aracı, Plex DVR bulunuyor.

İş Çözümleri Tek Merkezde

Sistemin en büyük avantajı ise bir sunucu kurmak isteyen ve bu sunucuları sabit bir yerde tutmak istemeyen kişiler için. Bu bakımdan sunucuların ve istenilen sistemlerin direk Plex üzerinden kurulması yeterli olacak. Böylece kişilerin istediği her şey tüm platformlardan ulaşılabilir duruma gelmesi mümkün hale geliyor. 

Bilgisayarınız İçin Özel Çözüm: Plex Cloud Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Bilgisayarınız İçin Özel Çözüm: Plex Cloud   Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün