Alexa

BlackBerry Akıllı Saat mi Geliyor?

BlackBerry ve Timex bir anlaşma yaparken, herkesin aklında soru işaretleri belirdi.

BlackBerry Akıllı Saat mi Geliyor?
BlackBerry Akıllı Saat mi Geliyor? Tekno Kenar
Bu içerik 981 kez okundu.

BlackBerry KEYone ile ilgiyi üstüne çekerken, aynı zamanda kod adı Krypton olan yeni bir telefon üzerinde de çalışıyorlar. Fakat markayı sevenler bu haberle belki de daha mutlu olacaklar çünkü meşhur saat üreticisi Timex, teknoloji devi firmayla bir patent lisans anlaşması imzaladı.

Her ne kadar kontrata hangi ürün ve patentlerin dahil edildiği açıklanmasa da böyle bir markayla anlaşma imzalanması herkesin aklına aynı soru işaretini getirdi: acaba BlackBerry bir akıllı saat mi üretiyor?

BlackBerry Akıllı Saat Hakkında Açıklama Yapmıyor

Tabii aynı zamanda BlackBerry’nin Timex’le bu patent anlaşması farklı ürünler de olabilir. Eğer Timex böyle bir cihaz üretmeyi planlıyorsa da muhtemelen kimse direkt konuşmayacaktır. BlackBerry firmasının iletişim sorumlusu Sarah McKinney de konuya dair açıklama yaparken, yayınlanan basın bülteni haricinde ek bilgi veremeyeceğini dile getirdi.

Fakat yine BlackBerry yöneticisi Herald Gnuschke’nin yorumlarından bazı ipuçları çıkartılabilir. Gnuschke, basın bülteninde BlackBerry’nin bu anlaşmayla birlikte ileride mobil iletişim pazarında yeni patent fırsatlarına odaklanabileceğini dile getirdi.

Yani kim bilir? Belki de Timex tarafından yapılacak bir BlackBerry akıllı saatin vakti gelmiştir. 

BlackBerry Akıllı Saat mi Geliyor? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

BlackBerry Akıllı Saat mi Geliyor? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
Facebook Messenger Kids Android
Facebook Messenger Kids Android