BlackBerry Motion Resmen Duyuruldu

Beklenen BlackBerry Telefonu (BlackBerry Motion) Resmiyet Kazandı.

BlackBerry Motion Resmen Duyuruldu
BlackBerry Motion Resmen Duyuruldu Tekno Kenar
Bu içerik 1579 kez okundu.

Birkaç gün önce bazı sızıntılar gerçekleşmişti ve BlackBerry Motion’a ait olduğu söylenen görseller yayınlanmıştı. Şimdi ise TCL tarafından resmen yeni BlackBerry telefonu duyurusu gelmiş oldu.

Tamamen dokunmatik bir akıllı telefon olarak tasarlanan BlackBerry Motion, orta seviye bir cihazken geçen yıl firmanın yayınladığı DTEK50 serisini anımsatıyor. Motion adı uygun görülen yeni BlackBerry telefonu ilk aşamada Orta Doğu bölgesine özel olarak Ekim ayının ikinci yarısında satışa çıkacak.

BlackBerry Motion Teknik Özellikleri

Telefonda Snapdragon imzalı bir işlemci çipseti yer alırken, 5.5 inç Full HD ekran, 4GB RAM, 4000mAh batarya, Quick Charge 3.0 desteği ve aynı zamanda suya dayanıklılık sağlayan IP67 sertifikası yer alıyor.

Konuya dair açıklama yapan BlackBerry Mobile Global Genel Müdürü Alain Lejeune ise firma olarak yeni Motion ile ürün çeşitliliklerini daha ileriye taşıyacaklarını, güvenilir ve kaliteli telefon üretimlerini devam ettireceklerini dile getirdi.

TCL, yeni BlackBerry Motion’ın satış fiyatı 460 dolar olarak belirlenirken, telefonun Avrupa’da veya ülkemizde çıkıp çıkmayacağı ise henüz belli değil.

BlackBerry Motion Resmen Duyuruldu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

BlackBerry Motion Resmen Duyuruldu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir