BMW Vision Next Göz Kamaştırıyor!

BMW tarafından yaratılan ve büyük bir ilgi çeken Vision Next, son eklenen araç ile birlikte tamamlandı. İşte BMW’nin yeni ailesi.

BMW Vision Next Göz Kamaştırıyor!
BMW Vision Next Göz Kamaştırıyor! Tekno Kenar

Vision Next 100 olarak tanımlanan yeni aile, BMW tarafından tanıtılırken, seri oldukça zengin seçeneklere sahip. Vision Next 100 ile ilgili yapılan tanıtımlarda modeller detaylı bir şekilde görüntülenerek görücüye çıkarılırken, bugüne kadar Vision Next 100 ailesi kapsamında BMW VISION NEXT 100, VISION NEXT 100 Mini Cooper ve VISION NEXT 100 Rolls-Royce gibi modeller görüntülenmişti. Yeni bir model ise Motorrad adıyla geldi. Farklı tasarımı ile birlikte yarı otonom sürüş özelliği de bulunan Motorrad, tanıtımı sonrasında dünya gündeminde yer almayı başardı.  

BMW Vision Next 100

Farklı özellikleri olan araç renk değiştirme özelliği ile iletişim kurma yeteneğine sahip. Bu bakımdan hem diğer sürücülerle hem de yayalara renkler ile önemli bilgileri sağlayabiliyor. Sürücüsüz pilotu da sorunsuz bir şekilde ulaşımı sağlayabiliyor.  

Rolls-Royce Vision Next 100

olls-Royce denildiğinde akla ne geliyorsa artık bu değişiyor. Öyle ki markanın en önemli modeli olmayı şimdiden başarmış durumda. Tasarımıyla da etkileyici.

Bu modeller ailenin en önemli araçlarından birisi olurken, son olarak eklenen Motorrrad da motosiklet sevenler için iyi bir seçenek yarattı. Farklı formu ve performansı ile büyüleyici yapıda olan Motorrad, mat renkleriyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda LED aydınlatmalarla tamamlan tasarım da gerçekten ortaya çok iyi bir iş çıkarılmasını sağlamış durumda. 

BMW Vision Next Göz Kamaştırıyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

BMW Vision Next Göz Kamaştırıyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün