Alexa

Borderlands 3 Ne Zaman Çıkacak?

Beş Yıl Önce Çıkan Borderlands oyununun Devamı, Borderlands 3 Ne Zaman Çıkacak?

Borderlands 3 Ne Zaman Çıkacak?
Borderlands 3 Ne Zaman Çıkacak? Tekno Kenar
Bu içerik 1707 kez okundu.

Gearbox son Borderlands oyununu çıkaralı beş yıl süre geçti. Borderlands oyununu çok beğenilse de, devam oyunu bir türlü gelmek bilmedi. Şu anda da yeni yapım resmi olarak doğrulanmış değil fakat herkes yapım aşamasında olduğunu biliyor.

Borderlands 3 Ne Zaman Çıkacak

Açıkçası dediğimiz gibi Gearbox Software, resmi şekilde Borderlands 3 üzerinde çalıştığını doğrulamadı. Dolayısıyla firma Borderlands 3 çıkış tarihi de vermiş değil. Fakat Take-Two’nun yatırımcı çağrısında şirket CEO’su Strauss Zelnick, Ekim 2018 ile Eylül 2019 tarihleri arasına dikkat çekmişti ve 2K Games’in beklenen büyük yapımlarının bu süre zarfında çıkacağını dile getirmişti.

Elbette bu doğrudan Borderlands 3’e işaret etmiyor fakat oklar da onu gösteriyor. Çünkü yine 2K’ya bağlı Red Dead Redemption 2 bu süreden önce çıkacak ve geriye kalan ‘beklenen oyun’ da hâliyle Borderlands 3 oluyor.

Son olarak oyunun geliştiricisi Randy Pitchford Tesla ile SpaceX’in kurucusu Elon Musk arasında Twitter’dan bir konuşma geçti. Pitchford, Elon Musk’ın isteğiyle sıradaki Borderlands oyunundaki lav silahına ‘Boring Company’ isminin verileceğini duyurdu. Dolayısıyla henüz oyunun kendisi dahi duyurulmadan, içinde yer alacak bir tane silahı öğrenmiş olduk.

Borderlands 3 ne zaman çıkacak merak ediyor musunuz? Sizin Borderlands 3’ten beklentileriniz ne yönde?

Borderlands 3 Ne Zaman Çıkacak? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Borderlands 3 Ne Zaman Çıkacak? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı