Tekno Kenar

  Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması: 46 dizisi geliyor!

  Breaking Bad yayınlandığı dönemde dünyada fırtınalar koparan bir dizi idi.

  Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması: 46 dizisi geliyor!

  Breaking Bad yayınlandığı dönemde dünyada fırtınalar koparan bir dizi idi. Geçtiğimiz yıllarda sona ermesine rağmen hala dizi en çok konuşulanlar arasında.

  Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması olacak dizi 46 ismiyle Star TV’de yayına giriyor!

  Özellikle de son günlerde Breaking Bad dizisinin Türkiye uyarlaması çıkacak yönünde iddialar vardı. İşte bu iddialar gerçekmiş ve Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması olacak dizi 46 ismiyle Star TV’de yayına girecekmiş. İlk gelen bilgilere göre uyarlamada diziyle birlikte fenomen olan Walter White karakterini ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu canlandıracak.

  Dizide Beşikçioğlu’na ise Yasemin Allen eşlik edecek. Dizinin yönetmenliğini ise Serdar Akar yapacak. Breaking Bad tüm zamanların en yüksek reyting alan dizisi olma unvanı ile Guinness Dünya Rekorları kitabına girmiştir.

  Dizinin gerçek senaryosu; Lisede kimya öğretmeni olan Walter White, maddi açıdan ailesinin gereksinimlerini karşılayabilmek için araba yıkamacısında ek iş yapmaktadır ancak bir süre sonra ileri derecede akciğer kanseri olduğunu ve çok kısa bir ömrünün kaldığını öğrenir.

  Dizide Walter White ailesine para bırakabilmek için, uyuşturucu yaptığını bir rastlantı sonucu öğrendiği eski öğrencisi Jesse Pinkman ile birlikte metamfetamin işine girer. Kimya konusunda çok başarılı işlere imza atmış öğretmen ile uyuşturucu piyasasını iyi bilen eski öğrencisi, yüksek kalitede ve saflıkta metamfetamin üreterek uyuşturucu ticaretine başlarlar.

  “Şimdiye dek, namusum ve şerefim ile dürüst bir insan olarak yaşadım, ancak kanserden başka bir sonuç elde edemedim.” diye düşünen Walter White’ın bundan sonraki geleceği, yaşanan olay örgüsüyle birlikte sadece kendisini ve ailesini değil, beraberinde tanıdığı/tanımadığı herkesin geleceğini değiştirecektir.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması: 46 dizisi geliyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması: 46 dizisi geliyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması: 46 dizisi geliyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?