Büyüleyici Maserati Quattroporte İle Tanışın

İtalya’nın dev otomobil firması Maserati, bir döneme damgasını vuran Maserati Quattroporte modelini yenilemek için kolları sıvadı. Yeni imajı ile efsane araba Maserati Quattroporte’un özelliklerini ve getirdiği yenilikleri sizler için hazırladık.

Büyüleyici Maserati Quattroporte İle Tanışın
Büyüleyici Maserati Quattroporte İle Tanışın Tekno Kenar

İtalyan lüks otomobil firması Maserati, Maserati Quattroporte modeli ile bir döneme damgasını vurmuştu. İtalyan otomabil devi, bu harika modelini yeni yüzü ve özellikleri ile kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Maserati’nin belki de en harika modeli olan Maserati Quattroporte özelliklerini ve yeni yüzünü sizler için hazırladık.

Maserati, İtalyan otomobili denince ilk akla gelen markadır. Maserati, asil ve karizma görüntüsünün yanında güçlü motorları ile de olağandışı bir performans sergiliyor. Güçlü motoru ve karizma görüntüsüyle hayranlarını büyüleyen Maserati, alım gücüne sahip olsun olmasın herkesin hayallerini süslüyor.

Maserati, 1914 yılından beri tam 102 yıldır eşsiz arabalar üretmeye devam ediyor. Ürettiği bu arabalarla hayranlarının kalbinde that kurmaya devam eden Maserati, Poseidon’un üç dişli yabasını arma olarak kullanıyor. Köklü marka, 2017 yılında da tutkunlarını kendine hayran bırakacak.

Maserati Quattroporte Yeni Yüzüyle Hayranlarını Karşılayacak

Maserati Quattroporte, 1963 yılından beri, Maserati’nin ürettiği en ilgi çekici ve şık araba modellirenden. Maserati Quattroporte, yüksek performansı, şık görünüşü ve lüks iç dizaynıyla ağızları açık bırakıyor. Yeni üretilecek olan Maserati Quattroporte’nin altıncı nesli, önceki nesillere göre çok daha etkileyici olacak. Özellikleri ile nefesleri kesecek olan 2017 model Maserati Quattroporte otomobillere gelin birlikte göz atalım.

Üretilmiş En Şık Maserati Modeli

Maserati Quattroporte’nin yeni özelliklerini hayranları kolayca farkedecek. Maserati Quattroporte’nin altıncı neslinin ön ızgıraları çok ihtişamlı bir tarzda tasarlanmış. Ayrıca korm elementleri, kanat ve aynaları yeni tasarlanmış.Aerodinamikleri geliştirilmiş ve ön kısmında bulunan elektrikli Air Shutter sayesinde motorun hidrolik sıcaklıkları optimal bir şekilde kontrol altında tutulabiliyor.

İç Mekanı Adeta Bir Teknolojik Üs

Maserati Quattroporte’nin iç mekanı da dış tasarımı ve özellikleri kadar ilgi çekici. Yüksek çözünürlüklü ve 8.4 inch büyüklüğünde bir merkez konsoluna sahip. Bununla birlikte, Apple CarPlay ve Android Auto ile uyumlu çalışabilen bir bilgi eğlence sistemi mevcut. Ayrıca Maserati Quattroporte, GranLusso ve GranSport olmak üzere iki farklı iç tasarım seçeneğine sahip.

Bunun yanında 345 beygir gücündeki 6V motoru ile sürücülere eşsiz bir performans sunacak olan 2017 model Maserati Quattroporte, yakın zamanda satışa sunulacak.

Büyüleyici Maserati Quattroporte İle Tanışın Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Büyüleyici Maserati Quattroporte İle Tanışın Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün