Chome OS Ve Android Birleşmeyecek!

Google'ın mobil işletim sistemi olan Android ve Google'ın masaüstü işletim sistemi olan Chrome OS'un birleşmesini pek çok kişi bekliyor. Google'ın en üst düzey yöneticilerinden olan Hiroshi Lockheimer bu konu hakkında açıklamalarda bulundu!

Chome OS Ve Android Birleşmeyecek!
Chome OS Ve Android Birleşmeyecek! Tekno Kenar

Android ve Chrome OS'un birleşeceği pek çok kez dile getirilmiş ve Google'ın bunu çok yakın bir sürede duyuracağı konuşulmuştu. Ancak Google yöneticileri bunu her seferinde yalanlamıştı. Google'ın üst düzey yöneticielrinden olan Hiroshi Lockheimer bu işletim sistemlerinin hiçbir zaman birleşmeyeceğini bir kez daha açıkladı. 

Google'ın iki önemli işletim sistemi olan Android ve Chrome OS'un sürekli olarak birleşeceği iddiasına karşı olarak yaptığı açıklamada Lockheimer; "İki işletim sistemini birleştirmekte bir fayda görmüyoruz. Sonuçta bu iki işletim sistemide kendi başlarına oldukça başarılar."

Lockheimer ayrıca Google'ın amacının "her iki tarafın da birbirinden yararlanmasını sağlamak" için böyle bir yol izlediklerini açıkladı. 

Bilindiği gibi Apple'da mobil işletim sistemi olan iOS ve bilgisayarlarında kullankakta olduğu macOS'i birleştirmesinin asla mümkün olmacağını duyurmuştu. Google'ın da mobil ve masaüstü işletim sistemini birleştirmemesi oldukça doğru bir karar olarak görülüyor. 

Kullanıcıların merakla beklediği bu yenilik asla gelemecekte olsa belki bir gün Apple ya da Google ortak bir platform oluşturabilir. 

Chome OS Ve Android Birleşmeyecek! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Chome OS Ve Android Birleşmeyecek! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün