Tekno Kenar

  Chrome’un yeni uygulamaları sadece Chrome OS’ye gelecek

  Windows, Linux ve Mac kullanıcılarının yalnızca %1’i Chrome uygulaması kullanıyor.

  Chrome’un yeni uygulamaları sadece Chrome OS’ye gelecek

  Google’dan yapılan açıklamaya göre, 2017’nin sonlarına doğru, Chrome OS haricindeki tüm platformlardan, Chrome için yapılan destek çekilecek. Yeni Chrome uygulamaları sadece Chrome OS kullanıcıları tarafından erişilebilir olacak; Windows, Linux ve Mac’ten erişilemeyecek. Mevcut uygulamalar ise diğer platformlara açık olmaya devam edecek.

  Windows, Linux ve Mac kullanıcılarının yalnızca %1’i Chrome uygulaması kullanıyor

  Chrome’un Web Mağazası, 2017’nin ikinci yarısında Windows, Linux ve Mac üzerinden erişilemez hale gelecek. 2018 yılının başlarında ise Chrome uygulamaları Windows, Mac ve Linux işletim sistemine sahip bilgisayarlara kurulamayacak.

  Google, Chrome uygulamalarının kullanıcılar tarafından aktif bir şekilde kullanılmadığına dikkat çekti. Paketlenmiş ve barındırılmış uygulamalar olmak üzere iki çeşit Chrome uygulaması bulunuyor. Windows, Linux ve Mac kullanıcılarının yalnızca %1’i bilgisayarlarında paketlenmiş Chrome uygulaması kullanıyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Chrome’un yeni uygulamaları sadece Chrome OS’ye gelecek başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Chrome’un yeni uygulamaları sadece Chrome OS’ye gelecek başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Chrome’un yeni uygulamaları sadece Chrome OS’ye gelecek başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?