Alexa

Civilization VI iPad Sürümü Çıktı

Sid Meier Civilization Serisinin Son Halkası (Civilization VI) Artık Apple Tabletlerinde.

Civilization VI iPad Sürümü Çıktı
Civilization VI iPad Sürümü Çıktı Tekno Kenar
Bu içerik 2524 kez okundu.

Sid Meier’s Civilization VI, serinin son sıra tabanlı strateji oyunu artık Apple’ın iPad tabletlerinde yer alacak. Beklenmedik şekilde aniden iPad’e gelen strateji yapımı, 2016 yılında The Game Awards ödüllerinde yılın en iyi strateji oyunları arasında gösterilmişti.

Civilization Artık Tablette

Civilization VI’da medeniyetlerin erken döneminde, Taş Devri’nde başlıyorsunuz ve zaman içinde uygarlığınızı geliştirerek modern dönemlere, bilgi çağına geliyorsunuz. Savaştan tutun diplomasiye, gelişimden kültüre kadar son derece ayrıntılı bir strateji oyunu olan Civilization VI orijinal olarak PC için çıkmıştı.

Tarihsel figürlerin de yer aldığı, farklı zorluk seviyeleriyle karşılaşacağınız Civilization VI’de tek bir doğru yöntem yok. Bunun yerine her oyuncu kendi taktiğini geliştirmek ve ona uygun ilerlemek zorunda. Peki oyunun fiyatı ne durumda?

Civilization VI Yüksek Fiyatla Çıktı

Civilization VI, oldukça pahalı bir fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Her ne kadar ücretsiz deneme sürümü bulunsa da tam sürüme erişmek için 60 dolar ödemeniz gerekiyor. Fakat kısıtlı bir süre boyunca, 4 Ocak 2018’e kadar oyun yüzde 50 indirimli olarak 30 dolara satılacak.

Civilization VI’nın PC sürümüyle iPad sürümü için aynı fiyat belirlenirken, iPad’de olduğu gibi oyun Steam’de de şu an yüzde 50 indirimde ve 109.50 TL’ye satılmakta.

Civilization VI iPad Sürümü Çıktı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Civilization VI iPad Sürümü Çıktı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Battlefront Ücretli Loot Box Sistemi Kalkıyor
Battlefront Ücretli Loot Box Sistemi Kalkıyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor