Counter Strike'a Hava Durumu Güncellemesi Geldi!

Counter Strike'ın en yeni oyunu olan Counter Strike Global Offensive'a yeni bir güncelleme geliyor. Counter Strike Global Offensive'e dinamik hava durumu güncellemesi geliyor. İşte tüm detaylar.

Counter Strike'a Hava Durumu Güncellemesi Geldi!
Counter Strike'a Hava Durumu Güncellemesi Geldi! Tekno Kenar

Oyunseverlerin en çok oynadığı oyunlar arasında yer alan FPS denilince akla ilk gelen oyunlardan olan Counter Strike Global Offensive günümüzde çok popüler. Steam üzerinden satın alınıp oynana bu oyun yaklaşık 1.6 milyon yorum ve yüzde 92 olumlu puanla en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor.

Counter'ın en son oyunu olan CS: GO'da oyunseverleri çok mutlu edecek önemli bir gelişme meydana geldi. CS : GO için içi mod üreticisi CS : GO'ya dinamik durumu özelliğini duyurdu. Bu sayede artık oyunda yağmur, sis ve kum  fırtınası yaşanacak. 

Değişken hava durumu ile birlikte oyun farklı bir seviyeye taşınıyor. Bu yeni özelliklerle birlikte oyuncuların görüş açıları ve rakibin ayak seslerinin duyulması epey bir zorlaşacak. Bu şekilde oyunun belli haritalarında oyunu oynamak artık çok daha zor olacak. Dinamik hava durumuyla birlikte oyunda profesyonel oyuncularda belli olmuş olacak. 

Oyuna gelen özellikle kum fırtınası ve yoğun yağmurda oyuncuların AWP yani Sniper ile nişan almaları çok zor bir hale gelecek. Şimdilik oyunun en çok oynanan haritaları olan Dust 2, Mirage, Overpass ve Cache haritalarına gelen bu dinamik hava durumunda pek çok farklı hava şartı bulunacak. 

Counter Strike'a Hava Durumu Güncellemesi Geldi! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Counter Strike'a Hava Durumu Güncellemesi Geldi! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
Metehan Selim İsimli Okurumuzun Counter Strike'a Hava Durumu Güncellemesi Geldi! Başlıklı Yazı İçin Yorumu
Metehan Selim     2017-09-22 CS:Go oynayan arkadaşların bir göz atmalarını tavsiye ederim.
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?