Tekno Kenar

  Danimarka’da üretildi: Gece görüş kameralı telefon

  Akıllı telefonlarda sürekli geliştirilen kamera özelliğine bir yeni özellik daha eklendi. Danimarka’lı Lumigon şirketi tarafından üretilen gece görüş kamerasına sahip telefona Lumigon T3 ismi verildi.

  Danimarka’da üretildi: Gece görüş kameralı telefon

  Akıllı telefonlara her geçen gün yeni yeni ve ilginç özellikler eklenmeye devam ediyor. Parmak izi, kalp atış hızı ölçme gibi değişik özellikler ile kullanıcılara sunulurken bir yeni özellikte Lumigon firmasından geldi. Birçok şirketin akıllı telefonların kameralarını geliştirmek için yöneldikleri bu son zamanlarda Lumigon şirketi ise ürettiği Lumigon T3 adlı akıllı telefonuna gece görüşlü kamera özelliği ekledi. Bu özellik ise dünyada bir ilk olarak biliniyor. Özellik bakımından çok yüksek tekniklere sahip olmasa da kullanıcılarını memnun edecek seviyede bir telefon. Arkasında yer alan kızılötesine sahip çiftli sensörü ile 4 megapiksel kalitesinde gece görüntü alınabiliyor. 4.8 inç ile ideal bir ekran boyutuna sahip olan telefon hd ekran özelliğine de sahip. 2.2 ghz işlemci hızı ile gayet yeterli seviyede ve 3 gb’lik ram’i ile de son çıkan akıllı telefonların hızına yakın seviyede üretiliyor. Hafıza olarak ise şu anda çok az akıllı telefonda bulunan ve neredeyse yok denebilecek 128 gb hafızaya kadar arttırılabilen hafızaya sahip bulunmakta.

  4K kamera özelliği Lumigon T3’te de yer alıyor

  13 megapiksel arka kameraya sahip olan Lumigon T3 marka akıllı telefon aynı zamanda 4K teknolojisini de kullanıcılarına sunuyor. Video kalitesi olarak ise 5 megapiksel kalitesi ve 1080p video çekilebiliyor. Android 6.0 Marshmallow sürümü ile görücüye çıkıyor. Kasası paslanmaz çelikten yapılan telefonun, fiberglas ekranı sayesinde suya ve toza dayanıklılığı da dikkat çekiyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Danimarka’da üretildi: Gece görüş kameralı telefon başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Danimarka’da üretildi: Gece görüş kameralı telefon başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Danimarka’da üretildi: Gece görüş kameralı telefon başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?