Tekno Kenar

  Darkest Dungeon DLC’si Haziran’da çıkıyor

  Darkest Dungeon için hazırlanan The Color of Madness adlı yeni genişleme paketi önümüzdeki ay çıkacak.

  Darkest Dungeon DLC’si Haziran’da çıkıyor

  Darkest Dungeon’ın hayranları mutlu olacaklar çünkü 19 Haziran tarihinde PC ve Mac platformları için yeni DLC çıkıyor. The Color of Madness adı verilen bu DLC The Farmstead adı verilen yeni bir bölgeyi konu alıyor. Burası dalga tabanlı bir hayatta kalma modu olarak tasarlanırken, oyuncular bölgedeki üç tekrarlanabilir görevi tamamlayacak.

  Yeni DLC ile Darkest Dungeon’a yeni özellikler ekleniyor

  Yeni Darkest Dungeon genişleme paketi The Color of Madness içinde aynı zamanda Resupply bulunuyor. Resupply bazen savaşlar sırasında yere düşüyor. Bunun içinden de partinin kullanabileceği tüketilebilir eşyalar düşüyor. Ayrıca oyuna Jeweler adlı yeni bir satıcı daha eklenirken içinde farklı eşyalar bulunuyor. Son olarak The Farmstead’deki savaşları daha iyi yansıtması için oyuna yeni müzikler de eklendi.

  Darkest Dungeon – The Color of Madness ek paketi PC için 19 Haziran tarihinde satışa sunulacak.

  DLC’nin PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil. Fakat konsol oyuncuları için de Darkest Dungeon DLC’sinin çıkışının çok gecikmeyeceği tahmin ediliyor.

  Darkest Dungeon şu anda Steam üzerinde 39 TL’ye satılıyor. 2016 yılında çıkan yapım aktif olarak hâlâ binlerce kişi tarafından oynanıyor.

  Darkest Dungeon DLC’si Haziran’da çıkıyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Darkest Dungeon DLC’si Haziran’da çıkıyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Darkest Dungeon DLC’si Haziran’da çıkıyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?