Tekno Kenar

  Dead Rising 4 geliyor!

  Dead Rising serisiyle zombi yoketme oyunu, tüm ihtişamı ve aksiyonuyla geliyor. Oyunun 4. sürümü, E3 Oyun Fuarında tanıtılacak.

  Dead Rising 4 geliyor!

  Hırçınlaşan dünyada filmlere konu olan zombiler, oyunlarda da yoğun ilgi görüyor. Zombi oyunlarına duyulan ilgiyle birlikte, oyun yapımcıları harekete geçti. Seri haline gelen Dead Rising’te bunlardan sadece bir tanesi. Kendi ürettiğiniz silahlarla zombi katliamı yaptığınız oyun, ilk 3 serisinde başarılı gelişimler göstermişti.

  Seriye devam

  2006 yılında ilk serisi çıkan aksiyon oyunun yapımcılığını CAPCOM üstleniyor. Yüksek grafiklerini ön planda tutan Xbox oyunu, Single Moduyla oyun ortamı sunuyor. Heyecanın doruklarına çıkabileceğiniz bu oyun sayesinde günün tüm stresini atmanızı hedefleyen yapımcı CAPCOM, yeni çıkaracağı seri Dead Rising 4’te ana karakterini değiştirmeme konusunda ısrarcı. Serinin 1 ve 2. oyunlarında kullandığımız Frank West karakterine, 3. oyunda yer verilmemişti. Fakat serinin devamı olan Dead Rising 4, yine Frank West karakteri etrafında dönüyor. Oyunun geçeceği mekân ise Dead Rising 1’de kullanılan Colorado olarak biliniyor.

  Net değil

  Tanıtımının 14 Haziran’da gerçekleşecek olan E3 Oyun Fuarında yapılacağı Dead Rising 4’le ilgili henüz resmi bir açıklama veya fotoğraflar gelmese de basına sızan bilgiler bu yönde. Gelişmeler yaşandıkça sizlere aktaracağımız zombi oyunu, Xbox 360 ve Pc ortamlarında kullanıcılarını karşılayacak.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Dead Rising 4 geliyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Dead Rising 4 geliyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Dead Rising 4 geliyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?