Alexa

Disney Yayın Servisi Netflix’ten Ucuz Olacak

Disney Yayın Servisi Ücreti ve İçeriği Hakkında Merak Edilenlere Dair Yeni Bilgiler Geldi.

Disney Yayın Servisi Netflix’ten Ucuz Olacak
Disney Yayın Servisi Netflix’ten Ucuz Olacak Tekno Kenar
Bu içerik 2182 kez okundu.

Disney’in yeni yayın servisi için ne kadar ücret öderdiniz? Firmanın CEO’su Robert A. Iger’a göre üyelikler Netflix paketlerine göre daha ucuz olacak fakat aynı zamanda sunulan içerik de (en azından başlangıçta) daha az olacak.

Disney Yayın Servisi Az İçerik, Az Ücret

Katıldığı toplantıda doğrudan açıklama yapan Robert A. Iger, fiyatlandırma politikalarına dair ipuçları verirken, yüksek kaliteli markaların içerikleri olacağını söyledi. Fakat diğer yandan başlangıçta içerik sayısı da çok olmayacak ve bu fiyatlara da yansıyacak.

Şu anda Netflix üyelikleri Türkiye’de temel fiyat olarak 15.99 TL ile başlıyor. Yurtdışında ise fiyatlandırma 7.99 dolar ve 5.99 euro olarak göze çarpıyor. Disney yayın servisinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belirsiz olsa da, Neflix’le kıyaslayınca az çok fiyatlar hakkında fikir sahibi olabiliyoruz.

Stüdyo Savaşları

Netflix’in büyük başarısının ardından Disney gibi içerik üreticileri de kendi servislerini başlatmaya yönelirken, bu da demek oluyor ki stüdyolara daha çok para aktarılacak ve bolca içerik gelecek. Hatta Netflix, bu yıl içeriğe 6 milyar dolar harcadı ve 2018 yılı için yatırımı 7 milyar dolara yükseltti.

Disney’in yeni servisini 2019 yılında başlatması beklenirken, onların da en azından 5 milyar dolara yakın bir yatırım yapması bekleniyor.

Disney Yayın Servisi Netflix’ten Ucuz Olacak Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Disney Yayın Servisi Netflix’ten Ucuz Olacak Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Battlefront Ücretli Loot Box Sistemi Kalkıyor
Battlefront Ücretli Loot Box Sistemi Kalkıyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor