Dünyanın İlk 8 GB RAM’li Telefonu Çıktı!

6 GB RAM ile çalışan Zenfone 3'ten sonra dünyanın ilk 8 GB RAM ile çalışan akıllı telefonu üretildi.

Dünyanın İlk 8 GB RAM’li Telefonu Çıktı!
Dünyanın İlk 8 GB RAM’li Telefonu Çıktı! Tekno Kenar

LeEco firması tarafından hazırlanan ve büyük bir kitle tarafından merakla beklenilen telefonlardan olan LeEco Le 2s, 8 GB Ram ve görüntüleri ile internet dünyasına sızdı. 6 GM RAM ile karşımıza çıkan Zenfone 3 Deluxe gibi telefonlardan sonra 8 GB RAM ile dünyada ilk olmaya hazırlanan bu marka şimdiden görselleri ile internette en merak edilenler arasında bulunuyor.

LeEco Le 2s ÖZELLİKLERİ HARİKA

Çinli bir firma olan LeEco hazırlamış olduğu Le 2s amiral tasarımı ile zaten beklenenler arasında yerini almıştı. Yavaş yavaş bilgilerin sızdırıldığı dünyanın ilk 8 GB RAM’li telefonu olan LeEco Le 2s, 5.5 inçlik ekran boyutuna sahip. QHD ekran özelliğinin de bulunduğu telefonda Snapdragon 821 işlemci kullanılmış.

TASARIMLARI TANIDIK

Tasarım olarak diğer telefon markaları ile hemen hemen benzer özellikler taşıyan Le 2s, 8 GB RAM özelliği ile dikkat çekiyor. Ekranının geniş olması ve çerçevesinin neredeyse yok denecek özellikte olması bu ürüne olan merakı artırıyor. Çin’de satılacak ürünlerden biri olduğu gibi bu yılın sonunda da bu telefonu görebileceğiz. 

Dünyanın İlk 8 GB RAM’li Telefonu Çıktı! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Dünyanın İlk 8 GB RAM’li Telefonu Çıktı! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün