Tekno Kenar

  Dünyanın ilk 8 GB RAM’li telefonu çıktı!

  6 GB RAM ile çalışan Zenfone 3’ten sonra dünyanın ilk 8 GB RAM ile çalışan akıllı telefonu üretildi.

  Dünyanın ilk 8 GB RAM’li telefonu çıktı!

  LeEco firması tarafından hazırlanan ve büyük bir kitle tarafından merakla beklenilen telefonlardan olan LeEco Le 2s, 8 GB Ram ve görüntüleri ile internet dünyasına sızdı. 6 GM RAM ile karşımıza çıkan Zenfone 3 Deluxe gibi telefonlardan sonra 8 GB RAM ile dünyada ilk olmaya hazırlanan bu marka şimdiden görselleri ile internette en merak edilenler arasında bulunuyor.

  LeEco Le 2s özellikleri harika

  Çinli bir firma olan LeEco hazırlamış olduğu Le 2s amiral tasarımı ile zaten beklenenler arasında yerini almıştı. Yavaş yavaş bilgilerin sızdırıldığı dünyanın ilk 8 GB RAM’li telefonu olan LeEco Le 2s, 5.5 inçlik ekran boyutuna sahip. QHD ekran özelliğinin de bulunduğu telefonda Snapdragon 821 işlemci kullanılmış.

  Tasarımları tanıdık

  Tasarım olarak diğer telefon markaları ile hemen hemen benzer özellikler taşıyan Le 2s, 8 GB RAM özelliği ile dikkat çekiyor. Ekranının geniş olması ve çerçevesinin neredeyse yok denecek özellikte olması bu ürüne olan merakı artırıyor. Çin’de satılacak ürünlerden biri olduğu gibi bu yılın sonunda da bu telefonu görebileceğiz.

  Dünyanın ilk 8 GB RAM’li telefonu çıktı! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Dünyanın ilk 8 GB RAM’li telefonu çıktı! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Dünyanın ilk 8 GB RAM’li telefonu çıktı! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?