Tekno Kenar

  En güzel Android uygulamaları

  Birbirinden kullanışlı Android uygulamalarını bir araya getirdik. En güzel Android uygulamaları arasından işinize yarayacak uygulamayı seçebilirsiniz.

  En güzel Android uygulamaları

  Android kullanıcıları için seçmiş olduğumuz birbirinden güzel 9 adet Android uygulamasını bir araya topladık. Piyasada o kadar çok uygulama var ki, bazen doğru uygulamayı bulmak zor oluyor. En güzel Android uygulamaları listesi seçim yapmanızı biraz olsun kolaylaştıracaktır.

  En güzel Android uygulamaları listesi

  Umuyoruz ki seçtiğimiz en güzel Android uygulamaları arasından en az 2 adet uygulama işinize yarayacaktır.

  1 – Snapseed

  En Güzel Android Uygulamaları 1 Snapseed

  Snapseed, Google tarafından geliştirilen fotoğraf çekmeyi sevenler için yapılmış profesyonel bir fotoğraf editörüdür.

  En güzel Android uygulamaları listesinde ilk sırada Snapseed var. Snapseed, Playstore’de bulunan en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması demek mümkün. HDR, beyaz dengesi, objektif bulanıklığı ve daha pek çok şey gibi resimleri düzenlemek için gerekli tüm pro araçları içeren bir uygulamadır. Fantastik düzenleme için çeşitli efektler ve filtreler ile güzel görüntüler elde edersiniz. Uygulamada yapılan son güncellemeler ile birlikte artık resimlere süslü metinler ekleyebilirsiniz.

  2 – Kinemaster

  En Güzel Android Uygulamaları 2 Kinemaster

  Kinemaster, özellikle son zamanlarda çok fazla popüler olan video düzenleme uygulamaları içerisinde muhtemelen video düzenleme için en iyi uygulama.

  Uygulamanın başlıca özelliklerinden birisi videoları düzeltme, ses ekleme, geçiş efekti, kare hızı ve süresi gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları ve özellikleri ifade eden bir video editörü diyebiliriz. Müziklerinizi videolarınıza aktarabilirsiniz. Kullanımı çok basit bir uygulama ile daha az zamanda işlerinizi yapabilirsiniz.

  3 – Brave

  En Güzel Android Uygulamaları 3 Brave

  İnternette gezinenler için yapılmış olan bu internet tarayıcı uygulaması oldukça güvenlidir.

  Bu uygulamanın listede yer almasının nedeni, reklamsız bir tarayıcıdır, yani rahatsız edici pop-up ve diğer reklamlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Brave aboneliklerde başka bir uzantı yüklemeniz gerekmez. Ayrıca hızlı bir tarayıcı ve veri planı veya dolaşımda iken çok kullanışlı geliyor. Chrome tarayıcınızda yer alan tüm yer imleri, geçmiş ve diğer şeyler için Google hesabınızı kullanarak aktarabilirsiniz.

  4 – Swiftly Switch

  En Güzel Android Uygulamaları 4 Swiftly Switch

  Swiftly Switch, Android deneyiminizi geliştiren bir kenar uygulamasıdır.

  Bu uygulama ile telefonunuzda bulunan tüm uygulamaları, görevler vb istediğinizi kenar uygulamasına ekleyebilirsiniz. Farklı uygulamaları kullanırken bildirime erişme konusunda gerçekten yardımcı oluyor. Uygulamayı tercihinize göre özelleştirebilir ve ek işlevsellik için ana ekranınıza başka bir Swiftly Switch ekleyebilirsiniz.

  5 – All In One ToolBox

  En Güzel Android Uygulamaları 5 All In One ToolBox

  Adından da anlaşılacağı gibi, belleğinizi yönetmek, gereksiz dosyaları temizlemek ve daha fazlası için All In One ToolBox biçilmiş kaftan.

  En güzel Android uygulamaları listesinde 5. Sırada bulunan All In One ToolBox uygulamasını denemelisiniz. Yedekleme, geri yükleme, dosya yöneticisi, sd kartına uygulamaları taşıyan SD’den App almak gibi tüm araçlara sahiptir. Bu uygulama aynı zamanda tek bir dokunuşla farklı görevleri yerine getirmek için bir dizi farklı widget ile birlikte gelir. Bu özelliği ile size daha kolay kullanım sunmaktadır.

  6 – Gboard

  En Güzel Android Uygulamaları 6 Gboard

  Google’dan çok güzel bir klavye uygulaması.

  Özellikle konuşma yaparken veya uzun bir belge yazarken, doğrudan klavyenizin Google arama özelliğini kullanmak çok kolay. Ek olarak klavyenizi farklı temalar veya resimlerle özelleştirebilirsiniz. Klavye uygulamasında tüm emojilere sahip ve gif arama motoru içermektedir. Görünüm olarak ise çok hoş bir tasarıma sahip olan Gboard klavye uygulaması, en güzel Android uygulamaları listesinde 6. sırada.

  7 – Flyso

  En Güzel Android Uygulamaları 7 Flyso

  Bu uygulama tek bir yerde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarını toplamaktadır.

  Facebook, İnstagram, Twitter ve Google+ uygulamalarını tek bir uygulama altında toplar ve işleri kolaylaştırır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirip gerekli kullanıcı girişlerini yaparak sosyal medya hesaplarınızı toplu şekilde yönetmek.

  8 – Navbar

  En Güzel Android Uygulamaları 8 Navbar

  Navbar, gezinme çubuğunu özelleştirmenize yardımcı olan başka bir harika uygulama.

  Kullanmakta olduğunuz uygulamaya veya diğer statik renklere veya resimlere göre rengi değiştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

  9 – Scanbot

  En Güzel Android Uygulamaları 9 Scanbot

  En güzel Android uygulamaları listesinde son önereceğimiz Android uygulaması ise Scanbot.

  Scanbot, telefonunuzdaki belgeleri taramak için en iyi uygulamalardan biridir. Neredeyse gerçek hayattaki bir tarayıcı gibi çalışır ve bazı harika araçlarla birlikte gelir. Telefonunuzu belgeye yönlendirdiğinizde belge türünü otomatik olarak algılar.

  [Toplam:4    Ortalama:5/5]

  En güzel Android uygulamaları başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  En güzel Android uygulamaları başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  En güzel Android uygulamaları başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?