En İyi Android Deneyimi Hangi Cihazda Yakalanabilir?

Android işletim sistemi, Google tarafından sunuluyor. Fakat farklı cihazlarda farklı deneyimler elde edilebiliyor.

En İyi Android Deneyimi Hangi Cihazda Yakalanabilir?
En İyi Android Deneyimi Hangi Cihazda Yakalanabilir? Tekno Kenar

Sony Xperia Lider

Apteligent isimli araştırma firması,  Android işletim sistemine sahip telefonlar üzerinde inceleme yaptı. Bu incelemenin sonucunda, en iyi Android deneyimini sağlayan telefonları listeledi.  Araştırma ve incelemelerin sonucunda hazırlanan raporda birinci sırayı Sony kaptı.  Araştırmalar Android'in 6.0 Marshmallow sürümü üzerinde yapıldı. Bu işletim sistemiyle kullanıcılarına ulaşan markalar arasında detaylı bir araştırmanın sonucunda en çok öne çıkan model,  Sony'nin Xperia modeli oldu.

Farklı farklı testlere tabi olan cihazlarda,  uygulamaların çökme oranları dahi hesaplandı. Bu detaylı araştırmalar,  en iyi Android deneyimini Sony'nin sunduğunu gösterdi. Sony'nin modelleri arasında ise Xperia serisi Android'de oldukça başarılı.

En başarısız ZTE

Yapılan araştırmalarda en az Uygulama çökme oranı Sony'de. Bu kategoride Sony'nin ardından Motorola,  HTC,  Samsung,  ve LG geliyor. Araştırmada,  Android konusundaki en başarısız firmanın ZTE olduğu saptandı. ZTE'de uygulamaların verimli bir şekilde çalışmadığı ve sürekli çökme olaylarıyla karşılaşıldığı görüldi. Sony Xperia serisi,  Android konusundaki verimini,  kullanocılarına sunduğu özel arayüzüne borçlu

 

En İyi Android Deneyimi Hangi Cihazda Yakalanabilir? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

En İyi Android Deneyimi Hangi Cihazda Yakalanabilir?  Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri