Tekno Kenar

  En iyi Instagram takipçi kazanma siteleri

  Instagram’da daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek isteyen kişiler takipçi sitelerini tercih edebilir.

  En iyi Instagram takipçi kazanma siteleri

  Takipçi sitelerine giriş yapıldığında, sitenin verdiği hizmete bağlı olarak belirli şartlarda takipçi kazanmak mümkündür. Özellikle takipçi sayısının çok olmasını isteyen kişiler bu konuda kolay bir şekilde takipçi kazabilmektedir. Şu anda piyasada popüler olan pek çok takipçi kazanma sitesi olduğu gibi kişilerin bu sitelerde yaptığı işlemler hemen hemen birbirine benzer.

  Takipçi kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak sitede Instagram hesabı ile oturum açması ve ardından 3. taraf uygulamalarına izin vermesi gerekir. Ardından sistem tarafından kendisine verilen kredi kadar Instagram takipçisi çekmek mümkün olacaktır. Kişilerin kredisi genelde günlük yenilendiği gibi bu süre içerisinde kişinin Instagram hesabından başka birileri de takip edilebilmektedir. Ayrıca hesap üzerinden reklam mesajları da atılabilmektedir.

  Instagram takipçi kazanma siteleri bu tür hizmetler verirken, kişiler takipçi kazanmak için aşağıda paylaştığımız bazı siteleri de kullanabilir.

  Top 5

  http://www.instafenomeni.com: Bu sitede kişilere her gün 500 kredi hediye edilmektedir. Siteye giriş yaptıktan sonra herhangi bir engelleme işlemi ya da sistemden çıkma yapılmaması gerekmektedir.

  http://organiktakipci.com: Her gün 300 kredi hediye eden site, reklam mesajları atmadığından dolayı en çok tercih edilenler arasındadır.

  http://www.instagram-begeni.net: Site her gün 150 krediyi kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Sistemde kaldığınız sürece krediler ile takipçi sayınızı kolay bir şekilde arttırabilirsiniz.

  http://sosyalmarketim.com: Hem kredi satın alınabilen hem de ücretsiz bir şekilde kredi kazanılan site sayesinde kişiler yüksek sayılarda çekim yapabiliyor.

  http://takipcini.net: Sektörde tercih edilen bir diğer sitedir. Sitede günlük krediniz yine yenilenir ve böylece krediniz yettiği kadar takipçi çekebilmeniz mümkün olur.

  Sitelerin her birinde farklı kurallar ve sistemler kullanılmaktadır. Bu bakımdan ortak bir hizmetten söz etmek mümkün değildir. Buna karşın yapılacak işlemler birbirine oldukça yakındır. Sisteme giriş yapmanız ile birlikte takipçi kazanmanız da mümkün olacaktır. Hiçbir site çekim yapılan üyelerin kalıcılığı için söz vermemektedir ve bu nedenle çekim sonrasında zaman içerisinde takipçi sayısında azalmalar da görülebilir.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  En iyi Instagram takipçi kazanma siteleri başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  En iyi Instagram takipçi kazanma siteleri başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  En iyi Instagram takipçi kazanma siteleri başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?