Eski Galaxy Note 7 Sahiplerine Müjde

Samsung, ABD genelinde Galaxy Note 7'yi satın alanlara, mevcut telefonlarında işlem yaparak Not 8'de büyük indirim uygulayacağını açıkladı.

Eski Galaxy Note 7 Sahiplerine Müjde
Eski Galaxy Note 7 Sahiplerine Müjde Tekno Kenar
Bu içerik 1724 kez okundu.

Galaxy Note 7 sahipleri nihayet Samsun’dan güzel bir ödül alıyorlar. Çarşamba günü Galaxy Note 8'in açılışında Samsung, Galaxy Note 7'yi satın alanlara, mevcut telefonlarında işlem yaparak Not 8'de büyük indirim uygulayacağını açıkladı.

Şirket, Samsung web sitesinde özel bir teklifle 425 dolara varan anında satış değeri elde edeceklerini söyledi. İndirim yarı yarıya azalacak, taşıyıcılar 930 ila 960 dolar arasında telefon listeleyecek.

İndirim şu an için sadece ABD için uygulanmış durumda. Türkiye için bir indirim açıklaması henüz yapılmadı.

Benzer bir indirimin ülkemizde uygulanması durumunda eski Galaxy Note 7 sahipleri Galaxy Note 8 için 1500 TL. gibi bir indirim alabilecek. Samsung tarafından ABD için uygulanmış söz konusu indirimin Türkiye'de uygulanmaması için hiç bir sebep yok. ABD dışında farklı ülkelerde benzer bir kampanya duyurusu yapılıp yapılmayacağı ise merakla bekleniyor.

Eski Note 7 Sahiplerinin Yüzü Gülecek

Geçen Eylül ayında başlayıp 3 milyona kadar çıkan Note 7 telefonu, aşırı ısınan bazı cihazların yanı sıra ateşe maruz kaldıklarını hatırlatan Samsung için uzun bir sipariş olacak.

Çarşamba günü New York'taki Galaxy Note 8 etkinliği, Not 7 sahiplerinin telefonun kusurları ve hatırlama hakkında ne kadar hayal kırıklığına uğradıklarını konuşan bir video ile açıldı. Samsung’un mobil şefi Koh ve şirketin ürün stratejisi ve pazarlama bölümünden sorumlu başkan yardımcısı olan Justin Denison, şirketin sıkışmasına neden olan hayranlara teşekkür etmek üzere sahneye çıktı.

Ocak ayında Samsung, Note 7 pillerinin neden alevler içerisine girdiğini açıkladı ve tasarım hatalarından ve piyasaya sürülen iki hatadan bahsetti. Telefonun faydalarının aşırı ısınan bir pil riskinden daha ağır olduğunu savundu.

Yeni cihaz, 6.3 inç ekran ve arkadaki çift kamera ile Samsung’un en büyük telefonu.

Samsung’un duyurusundan önce, şirketin eski Galaxy Note 7 sahiplerine indirim sunması gerektiğini öneriyorduk.

Duyuru 23 Ağustos sabahı saat 8.00'da yayınlandı. Saat sabah 9:06'da güncellendi: Samsung’un başlatma etkinliğinden ayrıntılar eklendi. Note 8 hakkında diğer haberler için takipte kalın.

Eski Galaxy Note 7 Sahiplerine Müjde Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Eski Galaxy Note 7 Sahiplerine Müjde Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
Uğur A. İsimli Okurumuzun Eski Galaxy Note 7 Sahiplerine Müjde Başlıklı Yazı İçin Yorumu
Uğur A.     2017-08-25 SAMSUNG'un internet sitesinden mesaj atın. "Not7 kullanıyordum Not8 de indirim istiyorum" diye. Ben yolladım ilgili yere iletildi diye mesaj yolladılar. Ne kadar talep olursa o kadar etkili olur. "Ağlamayan bebeğe, süt vermezler"
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir