Evernote Gizlilik Politikasını Geri Çekti!

Son zamanların hızla büyüyen not alma uygulaması Evernote 2017 yılında kullanıcı politikalarını güncelleyeceğini açıklamıştı. Kullanıcıların tepkilerinin artması üzerine Evernote geri adım attı!

Evernote Gizlilik Politikasını Geri Çekti!
Evernote Gizlilik Politikasını Geri Çekti! Tekno Kenar

Kullanıcıların artık tüm notlarına her yerden ulaşmalarını sağlayan ve kullanıcılar tarafından çok sevilen not alma uygulaması olan Evernote 2017 yılında hayata geçireceği yeni gizlilik politikaları için kullanıcıları sürekli bilgilendiriyordu. Evernote gizlilik politikalarında yapmış olduğu bu yeniliklere kullanıcıların tepkisi giderek artmıştı. 

Evernote Ocak 2017'de hayata geçirmeyi planlamış olduğu bu yeni gizlilik politikasında özetle Evernote çalışanları, Evernote kullanıcılarının özel verilerine erişebilecekti. Evernote'un kullanıcıların özel verilerine erişmek için değiştirdiği bu gizlilik politikasında amaç Evernote'un makine öğrenme sistemini geliştirmek olarak açıklandı.

Evernote'un  her ne kadar makine öğrenme sistemini geliştirmek amacıyla bu değişikliliğe gittiğini açıklamış olsa da kullanıcılar bu değişikliğe olumlu yaklaşmadı. Evernote kullanıcıları değişen gizlilik politikasıyla birlikte anonimliklerinden endişe duyduklarını dile getirmesinin ardında Evernote kullanıcıların anonimliğinin garantide olduğunu ifade etmiş ve durumu her ne kadar alttan alsa da kullanıcıların bu fikirleri değişmedi. 

Konuyla ilgili oalrak Evernote son blog gönderisinde kullanıcıların gizlilik politikasından dolayı tepkilerini dikkate aldıklarını ve hayata geçirecekleri yeni gizlilik politikasını gözden geçireceklerini açıkladı. Bakalım Evernote'un yeni gizlilik politikası kullanıcıları memnun edebilecek mi ? 

Evernote Gizlilik Politikasını Geri Çekti! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Evernote Gizlilik Politikasını Geri Çekti! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün