Evinizden Uzak Tutmanız Gereken Akıllı Cihazlar

Cihazların akıllınması, daha kullanışlı olası manasına gelmiyor. Bize göre, uzak durmanız gereken cihazları ve nedenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Evinizden Uzak Tutmanız Gereken Akıllı Cihazlar
Evinizden Uzak Tutmanız Gereken Akıllı Cihazlar Tekno Kenar

Piyasaya yeni yeni evlerde kullanılabilecek akıllı cihazlar çıkıyor. Muhtemelen yakın zamanda bu cihazlar çoğu eve girecek. Fakat bu cihazların birçok dezavantajı bulunuyor. Bu dezavantajlar, güvenlik sorunları, uyumluluk problemleri, ve cep yakan fiyatlar olarak görülüyor. Yakında evlerimize girmeye aday olan akıllı cihazları sizler için araştırdık ve uzük durulması gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Akıllı Buzdolapları:

Akıllı buzdolabı olarak kullanıcılara sunulan modellerin tabletinden başka normal buzdolaplarıyla  hemen hemen bir farkı yok. Akıllı buzdolaplarının fiyatları ise çok yüksek. Dokunmatik ekranı olan bir buz dolabına 5000 dolar vereceğinize evdeki buzdolabına bir tablet entegre edebilir ve bu tablete birçok nefis yemek tarifi yükleyerek güzel yemekler yapabilirsiniz.

Akıllı Su Sensörleri:

Çeşitli firmalar tarafından yapılan akıllı su sensörleri, wi-fi ve elektrik ile çalışıyor ve fiyatları fazla yüksek değil. Bu yüzden siz evdeyken ekstra bir güvenlik önlemi olarak su baskınlarına karşı bu ürünleri kullanabilirsiniz. Fakat wi-fi ve elektriğin çalışmaması ihtimaline karşı, uzaklara gittiğinizde bu sisteme güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Evinizden Uzak Tutmanız Gereken Akıllı Cihazlar Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Evinizden Uzak Tutmanız Gereken Akıllı Cihazlar Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün