Tekno Kenar

  Facebook Messenger ile anlık video paylaşımı

  Rakipleri ile mücadeleye devam eden Facebook, yeni eklentisi sayesinde kullanıcılarını tekrardan memnun etti.

  Facebook Messenger ile anlık video paylaşımı

  Son dönemlerde birçok yeni eklenti ve güncellemesi ile gündeme damga vuran Facebook, geliştirdiği yeni özellik sayesinde de tam not aldı. Geliştirilen özellik sayesinde, Facebook Messenger üzerinden anlık video paylaşımı yapılabilecek.

  Anlık mesajlaşma uygulamalarının her geçen gün yenilenmesi ve piyasaya yeni çıkmış ürünlerin bile büyük beğeni toplamasının ardından, bir hamle de Facebook’tan geldi. Mevcut olan Facebook Messenger uygulamasına anlık video paylaşım özelliği ekleyen Facebook, Instagram ve Snapchat gibi uygulamalardan geri kalmayacağını da herkese ispatlamış oldu. Çünkü geçtiğimiz günlerde Instagram’a gelen zoom özelliğinden sonra, Facebook’tan nasıl bir cevap geleceği ya da cevap verilecek bir güncellemenin olup olmayacağı merakla bekleniyordu.

  Bu özellik ile neler yapılabilecek?

  Anlık görüntü veya video paylaşımı konularında Snapchat’e rakip olmaya hazırlanan Facebook, geliştirdiği bu uygulama ile kullanıcıların birçok problemini ortadan kaldıracak. Çünkü Snapchat uygulamasının başta Asus modelleri olmak üzere birçok cihazda sorun çıkardığı bilinmektedir. Sorunsuz çalışan Facebook Messenger’da bu özelliğin ardından herhangi bir sorun çıkmazsa, ikili arasında ciddi bir rekabet baş göstermiş olacak. Canlı ya da çekilmiş videoların anlık paylaşımının imkanını sunacak olan bu uygulama sayesinde, internet üzerinden yapılacak bir alışveriş sırasında, satıcının ürünleri göstermesini talep edebilecek ya da sosyal ortamınızdaki arkadaşlarınız ile eğlenceli video paylaşımları yapabileceksiniz. Bu özelliğin ardından hem Facebook hem de Instagram’a birçok eleştiri gelmesine rağmen, bu özellik sayesinde Facebook kullanıcıları başka bir programa ihtiyaç duymadan Facebook Messenger sayesinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Facebook Messenger ile anlık video paylaşımı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Facebook Messenger ile anlık video paylaşımı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Facebook Messenger ile anlık video paylaşımı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?