Tekno Kenar

  Facebook Messenger Kids Android

  Reklamsız yazılı ve görüntülü konuşma programı Facebook Messenger Kids Android çıktı.

  Facebook Messenger Kids Android

  Facebook Messenger Kids yaklaşık iki ay kadar önce Apple’ın iOS işletim sistemi için çıkmıştı ve şimdi de Android cihazlara geliyor. Facebook Messenger Kids, Facebook tarafından çocuklara özel olarak hazırlandı.

  Facebook Messenger Kids Android nasıl indirilir?

  Uygulama şu anda sadece ABD’de kullanıma açıldı ve Google Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirmek mümkün. Buna rağmen ilerleyen dönemlerde tabii ki diğer bölgelere de gelecek.

  Messenger Kids, isminden de anlaşılacağı üzere çocuklar için özel olarak hazırlandı. 13 yaş altındaki çocukların aileleri ve arkadaşlarıyla iletişimde kalması için tasarlanan program, çocuğun telefonuna yükleniyor ve ebeveyninin Facebook hesabıyla entegre olarak çalışıyor. Örneğin iki çocuk Messenger Kids kullanarak konuşmak istiyorsa, her ikisinin de hesaplarına erişim için ebeveyn onayına ihtiyacı oluyor.

  Uygulama ile çocuklar artık daha güvende olacak

  Messenger uygulamasının sözcüsü de bir dizi açıklama yaparken, Facebook Messenger Kids ile çocuklara ve ailelerine yardımcı olmayı istediklerini, bu şekilde daha güvenli bir sohbet ortamı oluşacağını dile getirdi.

  Tabii ki şu anda Messenger Kids çok yeni bir uygulama fakat Facebook geliştirmeye devam edecek. Firma bu kapsamda devamlı ailelerle iletişim içinde ve gelen geri bildirimleri de değerlendirmeye alıyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Facebook Messenger Kids Android başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Facebook Messenger Kids Android başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Facebook Messenger Kids Android başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?