Tekno Kenar

  Facebook profile video nasıl eklenir?

  Facebook profil resimlerinin olduğu yere kısacık videolar da koymak artık mümkün. Profile video koyma özelliği nasıl kullanır? Haberimizin detayında…

  Facebook profile video nasıl eklenir?

  Profiller video ile tanışıyor

  Facebook birçok yeni özelliğiyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Profil fotoğrafları yerine kısacık videolar koyabileceksiniz. Bu güzel özellik sayesinde dünya da olan biteni profil videolarınızla da anlatabileceksiniz. Yedi saniyelik videonuzu çekip profilinize yükleyebilir, sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

  Profil video nasıl yapılır?

  Profil fotoğrafınızın olduğu yerde fotoğrafı düzenleme yerinde “yeni bir profil videosu çek” ayarından video çekip koyabilirsiniz. Video çekimi tamamlandıktan sonra istenilen kısımları silebilir, kötü çıkan sesleri kaldırabilir ve ön izleme yapabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve basit olan video profil özelliği birçok kullanıcının işine yarayacak. Tüm işlemlerin sonunda uygula yazan yere tıklıyoruz ve artık profilimiz videodan ibaret oluyor. Değişik videolar atmak için aynı işlemi uygulamanız yeterlidir.

  Facebook’un günden güne hayatımızda fazla yer kaplaması nedeniyle gelen birçok özellik anında kullanıcı beğenisini alıyor. Günümüzde iletişim kurmak bir hayli kolaylaştı. Eskiden hâl hatır sormak mümkün değil iken, sosyal medyalarla bir hayli yolu açıldı. Artık düğün davetiyeleri de neredeyse Facebook üzerinden yapılmaya başladı.

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Facebook profile video nasıl eklenir? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Facebook profile video nasıl eklenir? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Facebook profile video nasıl eklenir? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?