Facebook Snapchat'e Karşı !

Geçtiğimiz günlerde haberimizde de bahsettiğimiz gibi Facebook satın almış olduğu diğer uygulaması İnstagram'a tıpkı Snapchat'te olduğu gibi anlık video ve fotoğraf paylaşım özelliği getirmiş ve kullanıcılarından olumlu ve olumsuz bir çok tepki almıştı. Şimdilerde edindiğimiz bilgiye göre Facebook ana uygulamasında Snapchat filtrelerini kullanacak.

Facebook Snapchat'e Karşı !
Facebook Snapchat'e Karşı ! Tekno Kenar

SNAPCHAT FİLTRELERİ ANLIK GÖRÜNTÜLERLEMİ OLACAK?
Bİlindiği gibi Facebook Snapchat'i satınalma hamlelerinden bir türlü olumlu yanıt alamamıştı, görünen o ki Facebook'un Snapchat'i bitirmek ve sosyal medya dünyasında tek olmak en büyük hedefi haline gelmiş. Şimdilerde Facebook ana uygulamasında kullabileceği Snapchat filtrelerini test ediyor. Bu özellik ile filtreleri haber kaynağında kullabiliyor olacağız. Çekmiş olduğumuz video ve fotoğrafları Facebook ana uygulamasında filtreler ile süsleyip paylaşabileceğiz.
Kesin tarih belirtilmemekle birlikte önümüzdeki günlerde kullanıma sunulucak olan bu özellik şu sıralarda test aşamasında. Snapchat özelliklerini kendi uygulamalarında sürekli olarak güncelleyen Facebook bakalım başka hangi güncellemeleri kullanıcılarına sunacak ? Bu test güncellemesi şuanda sadece Brezilya ve  Kanada'da uygulanıyor.
Facebook'un bu atılımları Snapchat'i bitirecek mi? Yoksa dahadamı güçlendirecek hepbirlikte göreceğiz.

 

Facebook Snapchat'e Karşı ! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Facebook Snapchat'e Karşı ! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?