Tekno Kenar

  Facebook videolu yorum desteği geldi!

  Sosyal medya lideri ilkler imza atmaya devam ediyor ve artık fotoğraflı yorumların ardından videolu yorum desteği sağlıyor.

  Facebook videolu yorum desteği geldi!

  Son zamanlarda ardı arkası kesilmeyen sosyal medya yeniliklerine GIF desteğinin ardından sektörün devlerinden olan Facebook, video destekli yorumlarıyla rakiplerine fark attı. Dünden itibaren kullanıma açılan özellik yardımıyla, tıpkı fotoğraflı yorum attığınız gibi artık videolu yorum da atabilirsiniz.

  Yeniliklerle büyüyor

  Bugüne kadar yazı ve fotoğraf olarak yorum yapılabilen Facebook yönetimi, sosyal medyada çıkan yenilikler ve inovasyonlara fırsat vermeyecek gibi görünüyor. Google’ın ardı sıra en çok tıklanan ikinci web ortamı olan Facebook, sosyal medya sektöründe ise birinci sırayı hiç kaptırmadı. Kurulduğu andan itibaren yenilikleri kendine slogan edinen ve vizyonundan bir an olsun sapmayan Facebook yolunda başarılı görünüyor.

  Gelişim aşamasında

  Yaptığınız videolu yorumlarda uzunluk veya boyut olarak henüz kesin bir sınır bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde daha da geliştirileceğini düşündüğümüz videolu yorum için, diğer sosyal medya ortamlarından da atak bekleniyor. Bakalım Facebook’un ardından videolu yorum sistemine ilk geçiş yapan sosyal ağ hangisi olacak.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Facebook videolu yorum desteği geldi! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Facebook videolu yorum desteği geldi! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Facebook videolu yorum desteği geldi! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?