Tekno Kenar

  Facebook’a WhatsApp’taki özellik geliyor.

  Facebook, bünyesinde bulundurduğu WhatsApp’ın özelliklerini Facebook Messenger uygulamasına getiriyor.

  Facebook’a WhatsApp’taki özellik geliyor.

  Facebook geçtiğimiz yıllarda bünyesinde bulundurduğu birçok uygulamanın arasına, en yaygın anlık mesajlaşma uygulamalarının önde gelen isimlerinden WhatsApp’ı ekledi. Bu satın almadan sonra Facebook’un malı olan WhatsApp çok değişti. Özellikle son dönemde çıkan WhatsApp güncellemeleri ve güncelleştirme özellikleri hakkında çıkan haberler, WhatsApp kullanıcıları arasında endişe yarattı.

  Gelen bilgilere göre, WhatsApp uygulamasında reklam gösterecek ve kullanıcılarının hesap bilgilerini Facebook ile paylaşabilecek. WhatsApp’a eklenmesi beklenen bu son özelliklerden WhatsApp kullanıcıları hiç memnun değil. Yola çıkarken sahip olduğu reklamsızlık ve ücretsizlik ilkelerinden, önümüzdeki dönemde ödün vereceğe benzeyen WhatsApp, önemli miktarda kullanıcı kaybedebilir. Kullanıcı bilgileri Facebookla paylaşılabileceğini bilen WhatsApp kullanıcıları bu durumdan endişe duyuyor.

  WhatsApp’ta ki özellikler Facebook’a geliyor!

  Son çıkan haberlere göre, WhatsApp’ta olan özellikler Facebook’a gelecek. Bu özelliklerden en çok dikkat çekeni “uçtan uca şifreleme”. Diğer birkaç anlık mesajlaşma uygulamalarında önceden beri bulunan fakat WhatsApp’a yeni eklenen uçtan uca şifreleme yöntemi bu kez de Facebook’a geliyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Facebook’a WhatsApp’taki özellik geliyor. başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Facebook’a WhatsApp’taki özellik geliyor. başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Facebook’a WhatsApp’taki özellik geliyor. başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?