Friv Oyunlar Hakkında Bilmedikleriniz

Son zamanlarda çocukların vazgeçilmez oyun sitesi olan friv oyun üzerine kurulan bir sitedir. Kolombiya, Arnavutluk gibi ülkelerden ülkemize kadar ulaşmıştır.Bol oyun seçenekleri ve genelde oldu bitti tarzı sürekliliği bulunmayan yani sonu belli olan oyunları sayesinde çocukların dikkatini üstüne çekip son zamanlarda bayağı yükselişte olmaktadır

Friv Oyunlar Hakkında Bilmedikleriniz
Friv Oyunlar Hakkında Bilmedikleriniz Tekno Kenar

 

Friv.com adresinde Araba yarışı oyunları , Kız oyunları,Spor oyunları oynayabilirsiniz. Oyun yapımcıları oyunlar genel olarak her yaştan olan insanlara hitap etselerde. Friv yaş olarak daha küçük olan bir kitleye hitap  etmekte.3D Friv oyun oyna rekora doğru gidiyor.

Friv oyun meraklılarına ücretsiz ve unutulmaz  heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. Her gün En çok oynanan 10 Oyun listesi değişebilen nadir oyun sitelerinden olan friv gün geçtikçe kitlesini büyütüp daha geniş bir kitleye hitap etmektedir. Friv oyunlarında genel olarak çizgi flim kahramanlarından esinlenilip eğlenceli ve  daha ilgi çekici ve daha uzun süreli oynanmayı hedefliyor diyebiliriz.

Genel olarak oyun oynarken küçük çocuklar eğlence odaklı oyunları seçerken ebeveynler daha eğitici ve çocuklarının gelişimine katkıda bulunan oyunları seçmekteler. Frivde hem eğlenmek hem de  öğrenmek pek çok oyunda mevcut. Özelllikle sosyal medya kullanıcıları tarafından sıkça adı geçen Friv çocukluğumuzda pek çoğumuzun severek oynadığı atari oyunlarının hızla gelişen teknoloji sayesinde yerini  3 boyutlu oyunlara bırakmış durumda.Teknolojinin sunduğu imkanlar sayesinde geçmiş dönemde oyun oynamak sadece küçük yaştaki çocuklara özgü bir eylem sayılırken günümüzde böyle değil.

Günümüz de pek çok yetişkinin  hayatının vazgeçilmezleri arasında oyun oynamak bulunmakta.Son dönemlerde tasarlanan yeni yapılan oyunların çoğunda kitleyi küçük yaştaki çocuklarda tutmaktan ziyade genel yaş kitlesine çekmekte büyük çaba sarf edilmekte.Dediğim gibi Friv'in içinde pek çok oyun bulunmakta.Bilgisayar başındayken friv.com dan tablette yada telefonda iken de play store den indirerek oyunları oynayabiliriz.Belirtmek gerekir ki her oyunun farklı kuralları vardır.

Burada çok akıllıca bir iş yapan Friv hızlı akıcı ve basit oyunlar kullanarak popülaritesini korumakta.Yaşınıza bakmaksızın denemenizi tavsiye edebileceğim bir oyun  portalı dır. Şimdiden iyi eğlenceler.

Friv Oyunlar Hakkında Bilmedikleriniz Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Friv Oyunlar Hakkında Bilmedikleriniz Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri