Tekno Kenar

Friv oyunlar hakkında bilmedikleriniz

Son zamanlarda çocukların vazgeçilmez oyun sitesi olan friv oyun üzerine kurulan bir sitedir. Kolombiya, Arnavutluk gibi ülkelerden ülkemize kadar ulaşmıştır.Bol oyun seçenekleri ve genelde oldu bitti tarzı sürekliliği bulunmayan yani sonu belli olan oyunları sayesinde çocukların dikkatini üstüne çekip son zamanlarda bayağı yükselişte olmaktadır.

Friv oyunlar hakkında bilmedikleriniz

Friv.com adresinde Araba yarışı oyunları, Kız oyunları, Spor oyunları oynayabilirsiniz. Oyun yapımcıları oyunlar genel olarak her yaştan olan insanlara hitap etseler de Friv yaş olarak daha küçük olan bir kitleye hitap etmekte. 3D Friv oyun oyna rekora doğru gidiyor.

Friv oyun meraklılarına ücretsiz ve unutulmaz heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. Her gün en çok oynanan 10 Oyun listesi değişebilen nadir oyun sitelerinden olan Friv gün geçtikçe kitlesini büyütüp daha geniş bir kitleye hitap etmektedir. Friv oyunlarında genel olarak çizgi film kahramanlarından esinlenilip eğlenceli ve daha ilgi çekici ve daha uzun süreli oynanmayı hedefliyor diyebiliriz.

Genel olarak oyun oynarken küçük çocuklar eğlence odaklı oyunları seçerken ebeveynler daha eğitici ve çocuklarının gelişimine katkıda bulunan oyunları seçmekteler. Frivde hem eğlenmek hem de öğrenmek pek çok oyunda mevcut. Özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından sıkça adı geçen Friv çocukluğumuzda pek çoğumuzun severek oynadığı atari oyunlarının hızla gelişen teknoloji sayesinde yerini 3 boyutlu oyunlara bırakmış durumda. Teknolojinin sunduğu imkanlar sayesinde geçmiş dönemde oyun oynamak sadece küçük yaştaki çocuklara özgü bir eylem sayılırken günümüzde böyle değil.

Friv’in içinde pek çok oyun mevcut

Günümüz de pek çok yetişkinin hayatının vazgeçilmezleri arasında oyun oynamak bulunmakta. Son dönemlerde tasarlanan yeni yapılan oyunların çoğunda kitleyi küçük yaştaki çocuklarda tutmaktan ziyade genel yaş kitlesine çekmekte büyük çaba sarf edilmekte. Dediğim gibi Friv’in içinde pek çok oyun bulunmakta. Bilgisayar başındayken friv.com dan tablette ya da telefonda iken de Play Store den indirerek oyunları oynayabiliriz. Belirtmek gerekir ki her oyunun farklı kuralları vardır.

Burada çok akıllıca bir iş yapan Friv hızlı akıcı ve basit oyunlar kullanarak popülaritesini korumakta. Yaşınıza bakmaksızın denemenizi tavsiye edebileceğim bir oyun portalıdır. Şimdiden iyi eğlenceler.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Friv oyunlar hakkında bilmedikleriniz başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
Friv oyunlar hakkında bilmedikleriniz başlıklı haberimizde 0 yorum var.

Friv oyunlar hakkında bilmedikleriniz başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?