Tekno Kenar

  Galaxy Note 7 bu sefer 6 yaşındaki bir çocuğun elinde patladı

  Galaxy Note 7 cihazlarının patlaması artık çok tehlikeli boyutlara gelmeye başladı.

  Galaxy Note 7 bu sefer 6 yaşındaki bir çocuğun elinde patladı

   Note 7 kullanan kullanıcılar dikkat!

  Galaxy Note 7’yi Samsung çok güzel özelliklere sahip bir şekilde ve büyük umutlarla tanıttı ve piyasaya sürdü. Fakat Galaxy Note 7’nin satışlarının başlamasından sonra Samsung’a hiç yakışmayan olaylar olmaya başladı. Bu olaylar gün geçtikçe daha da korkunç bir vaziyet almaya başlıyor.

  Samsung, Galaxy Note 7’lerin bir bir patlamaya başladığını görünce acilen cihazların satışını durdurdu ve satılan cihazların değişimi için düğmeye bastı. Fakat hala Galaxy Note 7’leri değiştirmeyen kullanıcılar var ve bu kullanıcıların sahip olduğu Note 7’ler her geçen gün daha büyük tehdit oluşturmaya devam ediyor.

  Son gelen haberlere göre, önceleri şarjdayken patlayan ve insanlara zararı olmayan patlamalar bu kez 6 yaşındaki bir çocuğun elinde oldu. Bu durumu duyan kullanıcılar çok korktu ve değişime katılmamış kullanıcılar acilen değişim işlemlerine başladı.

  Eğer sizin de etrafınızda Note 7 kullanan kullanıcılar varsa ve hala bu kullandıkları cihazları değiştirmemişlerse onları hemen uyarmanız da fayda var.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Galaxy Note 7 bu sefer 6 yaşındaki bir çocuğun elinde patladı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Galaxy Note 7 bu sefer 6 yaşındaki bir çocuğun elinde patladı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Galaxy Note 7 bu sefer 6 yaşındaki bir çocuğun elinde patladı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?