Tekno Kenar

  Galaxy Note 7 Edge ne zaman tanıtılacak?

  Telefonları bekleme sürecinde ki heyecanımız görülmeye değer derecede oluyor genellikle. Pekala son zamanların en çok beklenen telefonu hangisi, elbette Galaxy Note 7 Edge.

  Galaxy Note 7 Edge ne zaman tanıtılacak?

  Telefon kullanmak, artık kullanımdan daha ziyade bir kimlik haline geldi diyebiliriz. Her telefonun farklı farklı özellikleri mevcut olmak ile birlikte aynı zamanda görünüşü de insanların gözlerini boyamaya yetiyor. Böyle bir gelişim içerisindeyken, nasıl olursa telefon piyasasını takip etmeyiz? Bildiğiniz üzere telefonlar özellikle de son dönemlerde çok farklı çıkışlar yaparak, kaşımızda boy gösteriyorlar. Her ne kadar insanlar çoğu zaman telefonlara bağımlılığının olmadığını söyleseler bile, maalesef bu gerçeği kabul etmek zorundadırlar. Pekâlâ herkesin merakla beklediği telefon hangisi, elbette Galaxy Note 7 edge. Bu telefonun görünüşü ve aynı zamanda özellikleri bizi bizden alacakmış gibi duruyor.

  Galaxy Note 7 Edge ne zaman tanıtılacak ve özellikleri neler?

  Samsung’un bu telefonunu hepimiz çok uzun zamandır bekliyorduk. Meraklısına duyurulur, Ağustos ayında tanıtıma sunulacak gibi duyuruluyor, en azından tahminimizce. Aynı zamanda Galaxy Note 7 tanıtımı yapılacağı için Edge’ninde tanıtılması muhtemel. Telefonlar ise; çok geç değil 1 haftaya yakın bir süre içinde dünya piyasasında olan yerini alacak ama 13 Ağustos tarihinde kesin tanıtılacağı biliniyor.

  Telefonumuzun ön kamerası 5 MP iken; arka kamerasının 13 MP olduğu görülüyor. Aynı zamanda parmak izi tarayıcısı da göz önüne gelen özelliklerdir. Aynı zamanda telefonda işletim sistemi olarak kullanılan sistem ise; Android 6.1 Marshmallow sistemi kullanılıyor.

  Galaxy Note 7 Edge ne zaman tanıtılacak? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Galaxy Note 7 Edge ne zaman tanıtılacak? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Galaxy Note 7 Edge ne zaman tanıtılacak? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?