Galaxy Note 7 Satışına Çin’de Devam Edilecek

Samsung, yeni satışa sunduğu Galaxy Note 7’lerinin satışını dün yaptığı açıklama ile durdurdu. Galaxy Note 7’nin satışının durdurulduğu ülkeler arasında Türkiye’de var. Fakat neden Samsung yeni akıllı telefonunun satışlarını Çin’de durdurmadı?

Galaxy Note 7 Satışına Çin’de Devam Edilecek
Galaxy Note 7 Satışına Çin’de Devam Edilecek Tekno Kenar

Samsung,  yeni satışa sunduğu Galaxy Note 7’lerinin satışını dün yaptığı açıklama ile durdurdu. Galaxy Note 7’nin satışının durdurulduğu ülkeler arasında Türkiye’de var. Fakat neden Samsung yeni akıllı telefonunun satışlarını Çin’de durdurmadı?

Samsung, dünyanın lider mobil akıllı telefon üreticilerinden  olarak her yıl yeni bir akıllı telefon modelini piyasaya sürmeye devam ediyor. Samsung, diğer akıllı telefon üreticileri gibi her yeni akıllı telefonuna bir çok yeni özellik eklemeye devam ediyor.

Teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz hafta düzenlediği etkinlik ile son çıkardığı akıllı telefonu Galaxy Note 7’yi tanıttı. Fakat Note 7’nin tanıtımının ardından bir haftasonra alışık olmadığımız bir durum gerçekleşti. Samsung dün, Galaxy Note 7 akıllı telefonlarının satışlarını durdurduğunu açıkladı. Bunun sebebi ise, bir hafta içinde birkaç kez gerçekleşmiş olan patlama olaylarıydı.

Çin’de satışlar durdurulmadı

Samsung sadece Çin’de Galaxy Note 7’nin satışlarını durdurmadı. Samsung, Çin’deki akıllı telefonlarında bir sorun olmadığının garantisini veriyor. Bu yüzden Samsung Çin’deki satışlarını durdurmadı. Samsung’un bu konudaki hassasiyeti kullanıcıları tarafından büyük takdir topladı.

Galaxy Note 7 Satışına Çin’de Devam Edilecek Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Galaxy Note 7 Satışına Çin’de Devam Edilecek Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?