Galaxy Note 7 Telefonlarını Değiştireceklere Verilecek Telefon Belli Oldu

Batarya sorunları ve patlama olaylarından sonra, Samsung, Galaxy Note 7 model akıllı telefonlarını değiştirme kararı aldı. Alınan bu karar sonrasında, değişim sürecinde kullanıcılara verilecek olan telefonun modeli belli oldu.

Galaxy Note 7 Telefonlarını Değiştireceklere Verilecek Telefon Belli Oldu
Galaxy Note 7 Telefonlarını Değiştireceklere Verilecek Telefon Belli Oldu Tekno Kenar

Samsung, geçtiğimiz aylarda son model akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 7’yi kullanıcılarına tanıtmış ve daha sonra satışa çıkarmıştı. Fakat teknoloji devi Samsung’a hiç yakışmayan olaylar ardı ardına gelmeye başladı.Öncelikle Galaxy Note 7’nin bataryalarında sorun olduğu gerekçesiyle şikayetler duyulmaya başladı. Açıkçası Samsung ilk başlarda bu şikayetlere pek de kulak asmadı. Fakat daha sonra duyulan Galaxy Note 7’nin patlama olayları, Samsung’un harekete geçmesini sağladı.

Gelen patlama haberlerinden sonra Samsung, Galaxy Note 7’lerin satışını durdurma ve satılan Galaxy Note 7’leri geri toplama kararı aldı. Bu karar hemen uygulanmaya başladı. Fakat kullanıcıların aklındaki soru işareti şuydu:” Galaxy Note 7’nin yenisini verene kadar kullanıcılara hangi model cep telefonu dağıtılacak?” Bu sorunun cevabı sonunda belli oldu.

Hangi Model Akıllı Telefon Verilecek

Samsung, Galaxy Note 7 kullanıcılarına geçici olarak J serisi akıllı telefonlardan verecek. Fakat edinilen bilgilere göre, Türkiye’deki uygulama biraz daha farklı yönde olacak. Samsung, Türkiye’deki kullanıcılarına Samsung Galaxy A7 model akıllı telefonu dağıtacak.

Galaxy Note 7 Telefonlarını Değiştireceklere Verilecek Telefon Belli Oldu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Galaxy Note 7 Telefonlarını Değiştireceklere Verilecek Telefon Belli Oldu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün