Galaxy Note 7’de Sorunlar Bitmiyor!

Galaxy Note 7 için yapılan değiştirme işlemleri sonrasında sorunların bitmediği iddia edildi. İşte gündemdeki son tartışmalar.

Galaxy Note 7’de Sorunlar Bitmiyor!
Galaxy Note 7’de Sorunlar Bitmiyor! Tekno Kenar

Samsung, değişim programı kapsamında kullanıcılara yeni, sorunsuz Galaxy Note 7 modellerini sunduğunu söylese de cihazlardaki sorunlar hala bitmiş değil. Değişim programı ile yeni Galaxy Note 7 modellerini kullanmaya başlayan kişiler tarafından yeni şikayetler de bildirilmeye başlanırken, yeni Galaxy Note 7 modellerinin ciddi oranda ısındığı belirtildi.  

Cihazlar Aşırı Isınıyor!

Galaxy Note 7’de yaşanan problemin kaynağı cihazların yine bataryasından kaynaklarken, aşırı ısınan batarya kullanımı zorlaştırıyor. Aşırı ısınma ile birlikte telefonlardaki pil gücünün de kısa süre içerisinde tükendiği belirtilirken bu sorunlar nedeniyle Galaxy Note 7 kullanımı neredeyse imkansız bir hale geliyor.

Samsung’tan Açıklama

Konuyla ilgili Samsung’tan önemli bir açıklama gelirken, Galaxy Note 7 ısınmalarının önceki sorunlarla bir ilgisi olmadığı ve sorunun tamamen izole vakalar şeklinde değerlendirilebileceği açıklandı. Fakat sorunun neden kaynaklandığından ziyade var olması, kişiler için yeterli bir sorun. Bu bakımdan Samsung’un açıklamasından ziyade bu sorunu çözümlemesi isteniyor. Fakat Galaxy Note 7 için yapılan bir operasyonun ardından tekrar bezer sorunların baş göstermesi hem Galaxy Note 7 hem de Samsung için zorlu bir sürecin başlangıcı olabilir.

Yüzde 25’i Değiştirildi

Satışa sunulan cihazların yüzde 25’lik bir bölümünün değişim programı kapsamında değiştirildiği belirtilirken, 50 bin cihazın kullanıcısı para iadesi istedi. Bunun dışında piyasada hala sorunlu Galaxy Note 7 modelleri de kullanılmaya devam ediliyor. 

Galaxy Note 7’de Sorunlar Bitmiyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Galaxy Note 7’de Sorunlar Bitmiyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün