Galaxy S8 Bir İlkle Gelebilir!

Samsung'un gelecek aylarda çıkartacağı yeni amiral gemisi Galaxy S8 hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Samsung'un yeni amiral gemisinin şimdide bir ilkle gelebileceği ortaya çıktı!

Galaxy S8 Bir İlkle Gelebilir!
Galaxy S8 Bir İlkle Gelebilir! Tekno Kenar

Samsung'un amiral gemi modelleri kullanıcılar tarafından merakla beklenirken Samsung bu modellerin en iyi olması için sürekli olarak yeni teknolojileri bu ürünlerinde kullanmaya devam ediyor. Samsung'un yeni amiral gemisi olaması beklenen Galaxy S8 modeli gelecek aylarda satışa çıkacak. Samsung'un bu son amiral gemisi Bluetooth 5.0 teknolojisi ile gelen ilk akıllı telefon olabilir. 

Bluetooth Special Interest Group tarafından resmi olarak kabul edilen Bluetooth 5.0 çok daha yüksek hız sunacakken daha geniş bir kapsama alanıyla birlikte geliyor. Bluetooth'un yeni standartı olan Bluetootht 5.0'ın gelecek aylarda son teknolojiye sahip akıllı telefonlarda göreceğiz. 

Samsung'un da Bluetooth SIG'de en önemli üyelerinden birisi olduğunu düşünürsek Samsung'un yeni amşral gemisi olacak olan Samsung Galaxy S8'in Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan ilk akıllı telefon olacağını dile getirebiliriz. Bakalım Samsung'un yeni amiral gemisini bu anlamda bir ilki gerçekleştirecek mi ? 

Galaxy S8 Bir İlkle Gelebilir! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Galaxy S8 Bir İlkle Gelebilir! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün