Tekno Kenar

  Galaxy S8 bir ilkle gelebilir!

  Samsung’un gelecek aylarda çıkartacağı yeni amiral gemisi Galaxy S8 hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Samsung’un yeni amiral gemisinin şimdide bir ilkle gelebileceği ortaya çıktı!

  Galaxy S8 bir ilkle gelebilir!

  Samsung’un yeni amiral gemisinin şimdide bir ilkle gelebileceği ortaya çıktı!

  Samsung’un amiral gemi modelleri kullanıcılar tarafından merakla beklenirken Samsung bu modellerin en iyi olması için sürekli olarak yeni teknolojileri bu ürünlerinde kullanmaya devam ediyor. Samsung’un yeni amiral gemisi olaması beklenen Galaxy S8 modeli gelecek aylarda satışa çıkacak. Samsung’un bu son amiral gemisi Bluetooth 5.0 teknolojisi ile gelen ilk akıllı telefon olabilir.

  Bluetooth Special Interest Group tarafından resmi olarak kabul edilen Bluetooth 5.0 çok daha yüksek hız sunacakken daha geniş bir kapsama alanıyla birlikte geliyor. Bluetooth’un yeni standardı olan Bluetootht 5.0’ın gelecek aylarda son teknolojiye sahip akıllı telefonlarda göreceğiz.

  Samsung’un da Bluetooth SIG’de en önemli üyelerinden birisi olduğunu düşünürsek Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Samsung Galaxy S8’in Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan ilk akıllı telefon olacağını dile getirebiliriz. Bakalım Samsung’un yeni amiral gemisini bu anlamda bir ilki gerçekleştirecek mi?

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Galaxy S8 bir ilkle gelebilir! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Galaxy S8 bir ilkle gelebilir! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Galaxy S8 bir ilkle gelebilir! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?