Tekno Kenar

  Galaxy S8 büyüleyecek!

  Teknoloji devi Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 kullanıcıları büyülemek için geliyor. İşte Samsung’un yeni Galaxy S8 için ortaya atılan o çılgın iddia!

  Galaxy S8 büyüleyecek!

  Galaxy S8 büyüleyecek!

  Ünlü haber sitesi Bloomberg’in haberine göre Samsung’un yeni amiral gemisi modelinde Galaxy S8 diğer akıllı telefonlar kadar büyük olmasa da ekran olarak diğer akıllı telefonlardan çok daha büyük olacak. Bu durum Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8’in ön panelinin tamamen ekrandan oluşması ve fiziksel ana ekran tuşunun ve ekranın çevresinde olan fiziksel tuşlarında ortadan kaldırılacağı anlamına geliyor.

  Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bu yeni cihazında ön panelinde alt bölgesinde ekran camının altına sanal bir ana ekran tuşu yerleştirmiş düşündüğü iddia ediliyor. Diğer birçok Android modelinde de aşina olduğumuz bu durumun Galaxy S8’de de bir çözüm olarak tercih edilmesi kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak bilinmiyor.

  Samsung’un bu akıllı telefonu eğer ki gerçek olursa firmanın ekran çerçevesinin kaldırılmasının ardından telefonların avuç içi bir konumda kenarlara dokunması hassasiyetinin nasıl çözüleceği ise epey merak ediliyor.

  Galaxy S8 büyüleyecek! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Galaxy S8 büyüleyecek! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Galaxy S8 büyüleyecek! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?