Galaxy S8 Gecikecek!

Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan sorunlar ile birlikte Samsung'un Galaxy S8 için iki haftalık bir gecikme yaşayacağı belirtildi.

Galaxy S8 Gecikecek!
Galaxy S8 Gecikecek! Tekno Kenar

Ağustos ayı içerisinde piyasaya sunulan ve bataryalarında yaşanan patlama olayları nedeniyle piyasadan çekilme kararı alınan Galaxy Note 7 pek çok farklı sorunlara yol açmış durumda. Samsung maddi ve manevi olarak zarar vermesinin yanı sıra üretim hattında da gecikmeler yaşanmaya başlandı.

Gecikme Yaşandı!

Samsung'un yeni telefon modeli için hazırladığı takvim Galaxy Note 7 sorunları nedeniyle şimdiden İki haftalık bir gecikme yaşayacak. Galaxy Note 7 modellerini piyasaya sunulması ve piyasaya sunulduktan sonra toplanmaya başlanması Samsung’un fazladan mesai yapmasına neden olmuştu ve çalışmaların büyük bir bölümü Note 7 sorunları nedeniyle bu modele ayrılmıştı. Bu bakımdan Galaxy S8 için yeterli vakit bulamayan Samsung bu modelini piyasaya sunulması adına şu an için iki haftalık bir gecikme yaşıyor.

Takvim Daha Da Gecikebilir!

Üstelik telefonda farklı sorunların çıkması da gecikmenin daha fazla olmasına neden olabilecek durumda. Bu bakımdan şimdilik iki haftalık bir gecikme olarak ifade edilse de önümüzdeki dönemlerde yaşanacak farklı sorunlar ile birlikte telefonunun piyasaya çıkması daha çok gecikebilir.

Galaxy S8 modeli ile 2017 yılında piyasaya giriş yaparak Galaxy Note 7 modelinde yaşanan tüm sorunları unutturmak isteyen Samsung, bu bakımdan yeni telefon modelini bir an önce piyasaya sunmak istese de yaşanan sorunlar Samsung'un peşini bırakmıyor. Bu bakımdan yeni telefon modeli için ekstra zaman ayırmaya çalışan Samsung, önümüzdeki günlerde bu konuda farklı bir yöntem izleyebilir.

Galaxy S8 Gecikecek! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Galaxy S8 Gecikecek! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün