Tekno Kenar

  General Mobile 2018 sonuna kadar 45 ülkede faaliyet gösterecek!

  Dünya çapında 33 ülkede faaliyet göstermeye başlayan General Mobile, 2018 sonuna kadar 45 ülkede faaliyete geçecek.

  General Mobile 2018 sonuna kadar 45 ülkede faaliyet gösterecek!

  Ülkemizde ki popülerliğini küresel pazarda da sürdürmeyi hedefleyen General Mobile, bu konuda ki çalışmalarına devam ediyor. Şu anda aktif olarak 33 ülkeye ihracat yapan Türkiye merkezli şirket, Temmuz ayından itibaren Doğu Avrupa pazarında önemli rol oynayan Ukrayna’yı da ihracat ağına ekleyecek. Şirketin yılsonu hedefi ise 45 farklı ülkede hizmet vermek.

  General Mobile ve Lifecell iş birliği

  Ukrayna pazarına girmeleri ile ilgili açıklamalarda bulunan General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yama, “Google ile olan stratejik iş ortaklığımızla geliştirdiğimiz en yeni teknoloji ürünlerimizi erişilebilir fiyatlarla dünya pazarında da kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Bu noktada, Ukrayna, Doğu Avrupa’da önemli pazarların başında geliyor. Bunun artılarından yararlanmak için Doğu Avrupa’da faaliyet yürüttüğümüz ülkelerin arasına Ukrayna’yı da ekledik. Ukrayna’da ilk olarak, Ukrayna’nın en büyük GSM operatörlerinden birisi olan Lifecell ile iş birliği yaparak ürünlerimizi Lifecell’in tüm satış noktalarında kullanıcılarımızla buluşturacağız.” dedi.

  General Mobile 2018 hedefleri

  2018 hedefleri hakkında konuşan Yaman, “Ukrayna ile birlikte Dünya çapında 33 ülkede faaliyet göstermeye başladık. Hedefimiz, 2018 yılsonuna kadar 45 ülkede faaliyet yürütmek. Marka olarak ihracat gelişme stratejimizin önemli bir parçası. 2017 yılındaki ciromuzun %10’u ihracat gelirinden geldi. Uluslararası pazarlardaki girişken gelişme stratejimizle, hem bir Türk markası olarak ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılarla buluşturmak hem de Türkiye’nin ihracatına katma değer sağlamak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  General Mobile 2018 sonuna kadar 45 ülkede faaliyet gösterecek! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  General Mobile 2018 sonuna kadar 45 ülkede faaliyet gösterecek! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  General Mobile 2018 sonuna kadar 45 ülkede faaliyet gösterecek! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?