Tekno Kenar

  Ghostbusters World AR oyununu Sony yayınlayacak

  Hayalet Avcıları bu sefer de arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle karşımıza çıkacak.

  Ghostbusters World AR oyununu Sony yayınlayacak

  Sony bir video yayınlayarak sıradaki Ghostbusters World AR oyunlarını tanıttı. Ayrıca oyunun demosu Barcelona’daki MWC 2018 etkinliğinde gösterildi.

  Filmin yönetmeni de oyuna onay verdi

  Ghostbusters World AR’nin en güzel yanı sadece filmlerdeki hayaletlerin olmaması. Yeni oyunda aynı zamanda çizgi romanlardaki, video oyunlarındaki ve televizyon dizilerindeki hayaletler de yer alacak. Ayrıca bu yeni hayaletler oyuna özel olarak yaratılacak.

  Orijinal Ghostbusters – Hayalet Avcıları filminin yönetmeni Ivan Reitman da oyuna ilişkin açıklamalarda bulunurken, Ghostbusters evreninin karakter bakımından çok zengin olduğunu ve Ghostbusters World AR oyununun da buna uygun olduğunu dile getirdi.

  Yeni AR oyunları geliyor

  Ayrıca Ghostbusters World şu anda ufukta gözüken tek arttırılmış gerçeklik oyunu da değil. Geliştirici firma Niantic, daha önce Pokemon Go ile büyük başarı yakalamıştı ve şimdi de Harry Potter evrenini konu alan bir oyun üzerinde çalışıyor. Bu oyunun adı da Harry Potter: Wizards Unite olacak.

  Ghostbusters World AR, 1 Mart’ta GDC’de tanıtıldı ve iOS ile Android platformları için çıkış yapacak. Dolayısıyla şimdiden kendinizi akıllı telefonlarınızda hayalet avlamaya hazırlayabilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Ghostbusters World AR oyununu Sony yayınlayacak başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Ghostbusters World AR oyununu Sony yayınlayacak başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Ghostbusters World AR oyununu Sony yayınlayacak başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?