Google Android 7.1'de Neler Var?

Google tarafından gerçekleştirilen tanıtımda Android 7.1 ile yeni cihazların geleceği belirtilirken Android 7.1 sürümünün neleri içereceği ve hangi özellikler ile geleceği de merak edildi.

Google Android 7.1'de Neler Var?
Google Android 7.1'de Neler Var? Tekno Kenar

Google Pixel ve Pixel XL adı verilen yeni telefon modellerinin tanıtımını gerçekleştiren  Google, yeni telefon modellerinde özellikle Android 7.1 güncellemesi ne yer vererek büyük bir sürpriz yaptı.

Google’dan Kendi Cihazlarına Özel Sürüm!

Bugüne kadar yapılan açıklamalarda Android 7.0 Nougat işletim sistemini piyasaya yeni sunulduğu görülürken Google kendi telefonları için yeni bir güncelleme yapmayı uygun gördü ve Android 7.1 güncellemesi ile birlikte yeni telefonlarını piyasaya sürmeyi tercih etti.

Android 7.1 Dönemi Başlayacak

Google tarafından gerçekleştirilen bu etkinlik marka adına farklı bir dönüm noktası oldu. Öyle ki bugüne kadar piyasaya hiçbir telefon Android 7.1 güncellemesi ile sunulmazken Google Pixel ve Google Pixel XL bu alanda bir ilk olmayı başardı. Telefonda aynı zamanda Pixel Launcher adı verilen ara yüz sadece yeni telefonlarda kullanılacak önemli özellikler arasında. Bu özellikle Google yeni telefonu ile piyasadaki pek çok modele de fark yaratmayı başarmış oluyor.

Kamerada Yenilikler Var

Kamerada farklı özellikleri geldiği görülürken beyaz dengesi, otomatik odaklama gibi özellikler sayesinde kamera kullanımı çok daha basit bir şekilde gerçekleştirilecek. Üstelik kullanımda sağlanan kolaylıkların yanı sıra performans ve kalite açısından da iyileştirmeler yapılmış durumda. 

Google Android 7.1'de Neler Var? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Google Android 7.1'de Neler Var? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün